Trwa ładowanie...
d1ltq8c

''Praktykant'': Komedia Nancy Meyers już na Blu-ray i DVD

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Praktykant'': Komedia Nancy Meyers już na Blu-ray i DVD
(mat. dystrybutora)
d1ltq8c

„Praktykant” to najnowszy obraz nominowanej do Oscara® Nancy Meyers, autorki takich filmowych przebojów jak „To skomplikowane”, „Lepiej późno niż później” czy „Czego pragną kobiety”. Ciepła opowieść o przyjaźni i życiowym doświadczeniu z Robertem De Niro i Anne Hathaway zadebiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 5 lutego!

Ben Whitaker (Robert De Niro) jest 70-letnim wdowcem, który na własnej skórze przekonuje się, że emerytura nie jest taka wspaniała jak opisują ją w prospektach reklamowych funduszy emerytalnych. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia, i zatrudnia się jako stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez energiczną Jules Ostin (Anne Hathaway). Spotkanie doświadczonego mężczyzny i młodej kobiety stanie się początkiem przyjaźni i wyjątkowej przygody, która zmieni życie obojga.

Galapagos Films przedstawia ciepłą i chwytającą za serce komedię „Praktykant” w reżyserii nominowanej do Oscara® Nancy Meyers, autorki niezapomnianych przebojów „To skomplikowane”, „Lepiej późno niż później” i „Czego pragną kobiety”. W rolach głównych w filmie wystąpili zdobywcy Oscarów® Robert De Niro („Wściekły byk”) i Anne Hathaway („Les misérables: Nędznicy”). Na ekranie partnerują im nominowana do nagrody BAFTA Reene Russo („Wolny strzelec”), Anders Holm (serial „Świat według Mindy”), Andrew Rannells (serial „Dziewczyny”) oraz Adam DeVine (serial „Współczesna rodzina”).

d1ltq8c

— Związki są motorem napędowym moich filmów, jednak istnieją przecież inne rodzaje relacji niż romantyczne. Kiedy postanowiłam, że starszy mężczyzna zostanie stażystą w młodej firmie, uświadomiłam sobie, że nie stworzę filmu o miłości w tradycyjnym znaczeniu tego słowa. To będzie historia o przywiązaniu i przyjaźni dwojga ludzi, których ścieżki mogły nigdy się nie przeciąć, gdyby los potoczył się inaczej — mówi o swoim najnowszym filmie reżyserka i scenarzystka Nancy Meyers.

Na ekrany amerykańskich kin „Praktykant” wszedł 25 grudnia zbierając dobre opinie krytyków. Film został ciepło przyjęty również przez widzów i w samej tylko dystrybucji kinowej odnotował przychód w wysokości 194 milionów dolarów podczas gdy jego produkcja pochłonęła „tylko” 35 milionów dolarów.

WYDANIE BLU-RAY I DVD Film „Praktykant” na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 5. lutego. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

* WYDANIE BLU-RAY*

d1ltq8c

• Nauka płynąca z doświadczenia: reżyserka Nancy Meyers oraz obsada opowiadają o zatarciu „różnicy pokoleń” w przemyślany i zabawny sposób
• Projektowanie życia: filmowe stylizacje i zaskakujący wystrój wnętrz • Trzej praktykanci: ekskluzywny wywiad z ulubieńcami fanów Comedy Central:
Adamem DeVine, Zackiem Pearlmanem oraz debiutantem Jasonem Orleyem

WYDANIE DVD

• Nauka płynąca z doświadczenia: reżyserka Nancy Meyers oraz obsada opowiadają o zatarciu „różnicy pokoleń” w przemyślany i zabawny sposób.

d1ltq8c

Podziel się opinią

Share
d1ltq8c
d1ltq8c