Trwa ładowanie...

Premiera polskiego zwiastuna komedii ''Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął''

Premiera polskiego zwiastuna komedii ''Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął''Źródło: Kino Świat
d11j7ko
d11j7ko

Pił wódkę ze Stalinem, doradzał Reaganowi, a z Trumanem odpalał bomby nuklearne! Zanim na świat przyszedł Forrest Gump, bieg historii plątał i odmieniał Allan Karlsson. Bohater komedii „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął” zaprezentuje się widzom 23 maja, kiedy na ekrany kin wejdzie porywająca ekranizacja powieści Jonasa Jonassona. Kulturowy fenomen, którym zachwycił się świat, na całym globie sprzedał się w imponującym nakładzie ponad 6 milionów egzemplarzy.

Filmowa wersja bestsellera od początku roku bije rekordy frekwencyjne w Europie, a do realizacji jej amerykańskiego remake’u przymierza się studio Walta Disneya!

Film opowiada historię Allana Karlssona, którego pełne przygód życie – jak mogłoby sądzić wielu – dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Nic bardziej mylnego, bo bohater, pomimo setki na karku, wciąż cieszy się doskonałym zdrowiem. Podczas, gdy personel przygotuje dla niego wielkie przyjęcie urodzinowe, Allan wyskakuje przez okno i ucieka z ośrodka, inicjując tym samym serię przezabawnych i zaskakujących zdarzeń...

Zwiastun filmu:

Walizka pełna pieniędzy, banda motocyklistów, słoń-cyrkowiec, angielski gangster-choleryk, najbardziej flegmatyczny policjant świata – dla przeciętniaka każdy z elementów osobliwej układanki stałby się przygodą życia.

Ale nie dla Allana, który nie tylko był naocznym świadkiem, ale również odegrał kluczową rolę w najważniejszych wydarzeniach XX wieku. Podróżując po całym świecie i wykonując tajne misje, zawarł, między innymi, znajomość z generałem Franco, Stalinem, prezydentami USA Trumanem i Reaganem, Michaiłem Gorbaczowem oraz niezbyt lotnym bratem-bliźniakiem Alfreda Einsteina.

d11j7ko
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11j7ko