Trwa ładowanie...

Program TV na nadzielę – "Jeden dzień", "Harry Potter i Książę Półkrwi" i "Jutro nie umiera nigdy" [7-10-2018]

Dziś w TV melodramat "Jeden dzień", kolejna odsłona przygód Harry'ego Pottera i "Jutro nie umiera nigdy" film o agencie 007. Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w niedzielę 7 października.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na nadzielę – "Jeden dzień", "Harry Potter i Książę Półkrwi" i "Jutro nie umiera nigdy" [7-10-2018]Źródło: Youtube.com
d1kzr0h
d1kzr0h

"Harry Potter i Książę Półkrwi" – program TV na niedzielę 7.10.2018

Lord Voldemort powrócił, a Hogwart już nie jest najbezpieczniejszym miejscem na świecie. Harry podejrzewa, że zło może czaić się w samym zamku, a Dumbledore'owi bardziej zależy na przygotowaniu chłopaka do ostatecznego starcia z Voldemortem. Podczas gdy uczniowie przeżywają swoje pierwsze miłości, nad szkołą wisi tragedia... "Harry Potter i Książę Półkrwi" to szósta część przygód czarodzieja. Na ekranie ponownie zobaczymy Daniela Radcliffe, Emmę Watson oraz Ruperta Grinta.
"Harry Potter i Książę Półkrwi" – 20:00, TVN 7

"Harry Potter i Książę Półkrwi" – zwiastun filmu

"Jutro nie umiera nigdy" – program TV na niedzielę 7.10.2018

"Jutro nie umiera nigdy" to kolejna część przygód najsłynniejszego agenta 007. Tym razem James Bond będzie musiał udaremnić złowrogie plany właściciela gazety "Tomorrow" – Elliota Carvera, który pragnie wywołać wojnę. Żądny sensacji szaleniec wysyła sygnał, który zakłóca prace urządzeń nawigacyjnych na brytyjskim niszczycielu, w wyniku czego okręt nrusza chińskie wody terytorialne i zostaje zatopiony. James Bond będzie musiał ugasić międzynarodowy konflikt.
"Jutro nie umiera nigdy" – 20:05, TVP 2

"Moja matka i inni wariaci z rodziny" – program TV na niedzielę 7.10.2018

Berta Gardo (Danuta Szaflarska) ma 94 lata i w swoim życiu przeprowadzała się aż dwadzieścia siedem razy. Zmiana miejsca zamieszkania była jej jedynym sposobem na radzenie sobie z problemami, zagrożeniami i konfliktami. Teraz, Berta wraca do przeszłych wydarzeń i opowiada swojej dorosłej już córce, prawie stuletnią historię swojego życia.
"Moja matka i inni wariaci z rodziny" – 22:10, TVP 2

d1kzr0h

"Jeden dzień" – program TV na niedzielę 7.10.2018

Emma (Anne Hathaway) i Dexter (Jim Sturgess) poznają się w noc ukończenia szkoły – 15 lipca 1988 roku. Ona - dziewczyna pochodząca z klasy robotniczej jest pracowita i ma wielkie ambicje, a on - bogaty uwodziciel chce aby to rzeczywistość dostosowywała się do jego zachcianek. Chociaż różni ich wiele, to mimo wszystko zaprzyjaźniają się i postanawiają kultywować nietypową tradycję – corocznych spotkań, które zawsze mają miejsce 15 lipca… Wspierając się przez lata, popełniają kolejne błędy, potykają się i odnoszą sukcesy. Bo chociaż oboje będą musieli odrobić sporo życiowych lekcji, to wytrwają w swojej przyjaźni. "Jeden dzień" to niesamowity i wzruszający film, o którym ciężko jest później zapomnieć.
"Jeden dzień" – 22:16, TVP 1

"Jeden dzień" – zwiastun filmu

"Oszukać przeznaczenie 5" – program TV na niedzielę 7.10.2018

Pracownicy pewnej firmy wybierają się autobusem na wyjazd integracyjny. Stojąc w korku na moście, jeden z nich Sam Lawton (Nicholasa D'Agosto) doświadcza pewnej dziwnej i krwawej wizji, w której most niespodziewanie się zawala. Chłopak panikuje i ucieka z autobusu, zabierając ze sobą kilku znajomych. Okazuje się, że sekundę później jego wizja urzeczywistnia się. "Oszukać przeznaczenie 5" to kolejna część serii filmów w których bohaterowie za wszelką cenę starają się uciec przed złowrogim fatum.
"Oszukać przeznaczenie 5" – 22:30, TVN

"Oszukać przeznaczenie 5" – zwiastun filmu

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1kzr0h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kzr0h