Trwa ładowanie...

Program TV na nadzielę - "Niepamięć" i "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł" [16-12-2018]

Dziś w TV superprodukcja "Niepamięć", poruszający film "Wilczy Totem" oraz "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji, w niedzielę 16 grudnia.

Program TV na nadzielę - "Niepamięć" i "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł" [16-12-2018]Źródło: Materiały prasowe, fot: Materiały prasowe
d2nkhov
d2nkhov

"Niepamięć" – program TV na niedzielę 16.12.2018

Jest 2077 rok i Ziemia, jaką znamy, już nie istnieje. Wszyscy ludzie zostali ewakuowani do kolonii znajdującej się na księżycu Saturna – Tytanie. Jack Harper (Tom Cruise)
zostaje na opustoszałej planecie żeby naprawić drony bojowe walczące z kosmicznymi padlinożercami. Pewnego dnia z rozbitego statku kosmicznego ratuje piękną, nieznajomą kobietę. Okazuje się, że to spotkanie całkowicie wywróci jego świat do góry nogami.
"Niepamięć" – 20:00, TVN 7

"Niepamięć" – zwiastun filmu

"Uniewinniony" – program TV na niedzielę 16.12.2018

Mitch Brockden (Dominic Cooper)
jest niezwykle zdolnym i pewnym siebie prawnikiem, który z łatwością potrafi wpływać na decyzje ławy przysięgłych. Pewnego wieczoru prowadząc samochód pod wpływem alkoholu potrąca przechodnia, a w obawie przed konsekwencjami ucieka z miejsca zdarzenia. Okazuje się, że o śmiertelny wypadek oskarżono niewinnego mężczyznę, który zna prawdziwy bieg wydarzeń i ma zamiar samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość. W ten sposób Brockden i jego rodzina nagle znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
"Uniewinniony" – 20:05, TVP 2

d2nkhov

"Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł" – program TV na niedzielę 16.12.2018

Polska, 13 grudnia 1970 roku. Prasa waśnie zamieszcza komunikaty o wprowadzonych przez władze podwyżkach cen detalicznych mięsa oraz innych artykułów spożywczych. Na wybrzeżu dochodzi do wybuchu społecznego niezadowolenia. 14 grudnia robotnicy ze Stoczni Gdańskiej odmawiają podjęcia pracy i udają się pod siedzibę Komitetu Wojewódzkiego Polskiej Zjednoczonej Partii Roborniczej. Robotnicy powołują komitet strajkowy i ogłaszają strajk powszechny. Pod KW PZPR w Gdańsku dochodzi do starć…* "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł" skupia się na losach rodziny jednego ze stoczniowców – Brunona Drywy (Michał Kowalski)
, który był jedną z pierwszych ofiar starć.
*
"Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł" – 21:15, TVP 1

"Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł" – zwiastun filmu

"Wilczy totem" – program TV na niedzielę 16.12.2018

Jet rok 1969. Chen Zhen to młody student z Pekinu, który właśnie zostaje wysłany do Mongolii Wewnętrznej aby przeprowadzić badania na temat plemienia pasterzy – nomadów. Okazuje się, że mimo przygotowania akademickiego Chen będzie musiał się wiele nauczyć na temat życia w tej krainie, o idei wspólnoty oraz o zamieszkującym step stworzeniu – wilku.
"Wilczy totem" – 21:45, TVP 2

"Wilczy totem" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d2nkhov
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nkhov