Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: "Boisko bezdomnych", "Iron Man 3", "Ucho prezesa" [11-03-2018]

Dziś w TV niezwykle budujące i optymistyczne "Boisko bezdomnych". Oprócz tego "Ciemniejsza strona Greya", która przyciągnęła do kin rekordową widownię i festiwalowy hit "Ja, Daniel Blake". W Telewizji WP pojawią się kolejne odcinku przebojowego "Ucha prezesa". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 11 marca.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na niedzielę: "Boisko bezdomnych", "Iron Man 3", "Ucho prezesa" [11-03-2018]Źródło: Materiały prasowe
d41fsiq
d41fsiq

Życie napisało genialny scenariusz, który na filmowy język przełożyli Kasia Adamik i Przemysław Nowakowski. "Boisko bezdomnych" to niezwykła historia byłego piłkarza, świetnego reprezentanta, który po poważnej kontuzji zaczyna staczać się na dno. Po kilku latach niepowodzeń trafia na Dworzec Centralny, gdzie poznaje kilku mężczyzn, z którymi postanawia wziąć udział w mistrzostwach świata bezdomnych w piłce nożnej. "Boisko bezdomnych" z fenomenalną rolą Marcina Dorocińskiego, nagradzane m.in. na festiwalu w Gdyni i Camerimage, to niezwykłe kino, które dotyka bolesnych tematów, a zarazem jest niezwykle budujące i optymistyczne.

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce.

d41fsiq

Oglądaj "Ucho prezesa" w Telewizji WP:

Niezastąpiony Robert Downey Jr powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela. Świat Tony'ego Starka legł w gruzach wskutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkrywa odpowiedź na od dawna nurtujące go pytanie: czy to zbroja czyni superbohatera?

d41fsiq

"Ja, Daniel Blake"

Akcję swojego filmu Ken Loach umieścił w Newcastle, ale równie dobrze mógłby to być Wałbrzych albo Łódź. Jego bohaterami są ludzie na życiowym zakręcie, którzy wpadają do zaklętego kręgu bezrobocia. Zderzają się z biurokratycznym systemem opieki społecznej zabijającym w nich najlepsze odruchy. Marzycie o lepszym socjalu w Anglii? Zapomnijcie. Ale koniecznie obejrzyjcie "Ja, Daniel Blake".

Obejrzyj zwiastun filmu "Ja, Daniel Blake":

"Ciemniejsza strona Greya"

Ekranizacja światowego bestselleru i najbardziej niegrzeczny film ostatnich lat. Obraz jest sequelem głośnych ''Pięćdziesięciu twarzy Greya'' i ukazuje dalszy ciąg romansu Christiana Greya (Jamie Dornan) i Anastasii Steele (Dakota Johnson). W nowej odsłonie pojawia się Kim Basinger, która wciela się w Elenę Lincoln. Kobieta znana także jako "Pani Robinson" to była kochanka i partnerka biznesowa Greya. To właśnie ona wprowadziła Greya do środowiska BDSM...

d41fsiq

"W pogoni za szczęściem"

Film biograficzny z Willem Smithem w roli głównej. Chris Gardner jest sprzedawcą, który z trudem wiąże koniec z końcem. Mężczyzna wierzy jednak, że kiedyś i jemu zacznie się lepiej powodzić. Tymczasem pewnego dnia traci pracę, mieszkanie i na dodatek odchodzi od niego żona, zostawiając mu pod opieką 5-letniego syna. Sytuacja przerosłaby każdego, ale nie Chrisa, który nie zamierza się tak łatwo poddać. Skazany na tułaczkę, próbuje stworzyć synowi namiastkę domu, nie zaprzestając poszukiwań pracy, która nie tylko pozwoliłaby na godziwe życie, ale byłaby także spełnieniem jego zawodowych marzeń.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d41fsiq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41fsiq