Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: „Iluzja”, „Milczenie owiec”, „Furia”, „Jak ukraść księżyc” [12-03-2017]

W niedzielny wieczór w telewizji obejrzymy „Iluzję” z gwiazdorską obsadą, kultowy thriller „Milczenie owiec”, „Furia” z Bradem Pittem zabierze nas na front drugiej wojny światowej, zaś „Jak ukraść księżyc” to pozycja obowiązkowa dla fanów animowanych komedii rodzinnych. Na kanale Telewizji WP zostaną wyemitowane kolejne odcinki serialu „Manor House”, a to tylko część atrakcji, jakie czekają na telewidzów 12 marca.

Program TV na niedzielę: „Iluzja”, „Milczenie owiec”, „Furia”, „Jak ukraść księżyc” [12-03-2017]Źródło: Materiały prasowe
d4d6hmx
d4d6hmx

„Iluzja”

Daj się porwać widowiskowej iluzji trzymającemu w napięciu filmowi z gwiazdorską obsadą (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Mélanie Laurent, Mark Ruffalo, Dave Franco, Michael Caine, Morgan Freeman). „Iluzja” to opowieść o grupie niebywale zdolnych magików, którzy wykorzystują swój talent nie tylko do zadziwiania publiczności, ale przede wszystkim do realizowania ukrytych celów. Film Louisa Leterriera to prawdziwy list miłosny do świata magii i tajemnic, który w XXI wieku nie tylko nie stracił swojej mocy, ale dzięki nowoczesnym gadżetom zyskał na wyrazistości.

„Milczenie owiec”

Anthony Hopkins i Jodie Foster w jednym z najważniejszych thrillerów w historii kina. „Milczenie owiec” to historia ambitnej agentki CIA, która stara się rozwiązać sprawę seryjnego mordercy. Wkrótce wychodzi na jaw, że kluczowym elementem układanki będzie pomoc psychopatycznego mordercy, ludożercy, a zarazem genialnego psychiatry, który nakieruje agentkę Starling na trop zabójcy kobiet. Jego pomoc będzie miała jednak wysoką cenę.

d4d6hmx

„Furia”

Amerykański czołg, charyzmatyczny dowódca i załoga, która nie ma sobie równych. W niedzielę 12 marca o 20:00 TV Puls zaprasza na film „Furia” - wojenne widowisko z Bradem Pittem w roli głównej. Będzie to polska premiera w telewizji ogólnodostępnej. Wciągająca akcja, opowieść o braterskiej przyjaźni w najtrudniejszych możliwych warunkach oraz znakomicie odtworzone realia II wojny światowej – to tylko niektóre atuty, które sprawiają, że „Furię” ogląda się z zapartym tchem. „Furia” to również znakomity popis aktorski Brada Pitta, Shia LaBeoufa, Michaela Pena i Jona Bernthala.

„Manor House”

W niedzielę 12 marca na antenie Telewizji WP zostaną wyemitowane dwa odcinki serialu „Manor House”. Brytyjska produkcja historyczna przenosi widzów do roku 1918 roku i przedstawia upadek monarchii austro-węgierskiej oraz proklamację istnienia niepodległej Czechosłowacji. W tym czasie rodzina Valentovych przeprowadza się do Podoli pod Pragą, by rozpocząć nowe życie. Widmo przedwojennego sekretu nadal nad nimi krąży, a ich sprawą wkrótce zaczyna interesować się policja.

d4d6hmx

„Jak ukraść księżyc?”

Gru to największy złodziei w dziejach, który planuje pobić wszystkie dotychczasowe wyczyny w swojej „branży” - postanawia ukraść Księżyc. Gru jako wieczny kawaler i antyspołeczny samotnik nie zdaje sobie sprawy, że wizyta trzech harcerek sprzedających ciasteczka, odmieni jego życie. Margo, Edith i Agnes dostrzegają w nim pierwiastek dobra, nie zważając na złowrogą powierzchowność. „Jak ukraść księżyc?” to zabawna, mądra i wzruszająca komedia dla całej rodziny, w której zadebiutowały kultowe Minionki.

d4d6hmx

„Psy mafii”

„Psy mafii” to historia grupy skorumpowanych policjantów z Atlanty, którzy dają się wciągnąć w ciemne interesy rosyjskiej mafii pod wodzą despotycznej i bezwzględnej Iriny (w tej roli świetna Kate Winslet). Robota, która miała się zakończyć na kradzieży zawartości skrzynki depozytowej z jednego z banków, okazuje się być początkiem tragedii. Grając na dwa fronty, nieuczciwi gliniarze starają się odciąć od mafijnych interesów, co oczywiście nie jest prostym zabiegiem.

„Atlas chmur”

Prawdziwa gratka dla fanów twórczości sióstr Wachowskich. Wyreżyserowany przez nie oraz Toma Tykwera „Atlas chmur” to pasjonujący dramat sci-fi oparty na książce angielskiego pisarza Davida Mitchella. Film w chwili premiery podzielił krytyków i był obiektem zażartych dyskusji na temat jego wartości artystycznej. „Atlas chmur” to wielowątkowa opowieść rozgrywająca się w różnych przestrzeniach czasowych. Jej bohaterami są ludzie, których poczynania mają znaczący wpływ na kształtowanie się przeszłości, przyszłości oraz teraźniejszości. Produkcja przenosi widzów m.in. do ery gorączki złota, początku lat 30. XX wieku, a także do odległego roku 2144. W rolach głównych prawdziwa plejada hollywoodzkich gwiazd – Tom Hanks, Halle Berry, Hugo Waving, Jim Strugess, Doona Bae, Ben Whishaw oraz Jim Broadbent.

d4d6hmx

„Demony wojny wg Goi”

Mocne polskie kino. Film Władysława Pasikowskiego (scenariusz i reżyseria) został nagrodzony Złotą Kaczką i był wielokrotnie nominowany do najważniejszych nagród polskiego przemysłu filmowego. „Demony wojny wg Goi” to historia polskiego oddziału, który z ramienia ONZ wykonuje zadania w Bośni. Dowódca polskich żołnierzy po złamaniu regulaminu, ma zostać odesłany do kraju, jednak w tym momencie Polacy muszą odpowiedzieć na wezwanie przyjaznego pilota, który rozbił się w pobliskich górach.

d4d6hmx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d6hmx