Trwa ładowanie...
d1r6w4h

Program TV na niedzielę: "Koliber", "Ucho prezesa", "Dzień świra" [15-04-2018]

Dziś w TV Agata Buzek pocałuje wielką gwiazdę Hollywood w bardzo nietypowym, jak na produkcje z udziałem Jasona Stathama, filmie zatytułowanym "Koliber". Oprócz tego wielki finał "Hobbita" i kolejne "Ucho prezesa" w Telewizji WP. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 15 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Agata Buzek i Jason Statham w filmie "Koliber"
Agata Buzek i Jason Statham w filmie "Koliber" (Materiały prasowe)
d1r6w4h

"Koliber"

Rola Buzek u boku Stathama była kilka lat temu sporym zaskoczeniem. Aktorka nie chwaliła się swoim występem w prasie, media branżowe i plotkarskie trochę ten fakt przegapiły, a film trafił na polski rynek tylnymi drzwiami – mając premierę od razu na DVD i Blu-ray. Wbrew pozorom "Koliber" to nie typowy akcyjniak ze Stathamem. Scenarzysta Steven Knight, mający na koncie m.in. "Niewidocznych" napisanych dla Stephena Frearsa i "Wschodnie obietnice" dla Davida Cronenberga, postanowił spróbować sił jako reżyser. Agata Buzek gra rolę Cristiny, polskiej siostry zakonnej, która pewnego dnia pomaga bohaterowi granemu przez Stathama. Ten, uciekając przed mafią, przejmuje tożsamość przypadkowego mężczyzny.

"Koliber" - TV Puls 22:00

d1r6w4h

"Ucho prezesa"

Kolejny odcinek kultowej serii komediowej, wymyślonej przez Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Górski jako prezes partii rządzącej przyjmuje w swoim gabinecie kolejnych interesantów, pociągając za sznurki na scenie politycznej. W najnowszym odcinku przed jego obliczem zjawi się m.in. ambasadorka Izraela, premier Mateusz oraz jego tata. Po raz pierwszy w trzecim sezonie zjawi się także ulubienica widzów, pani Basia.

"Ucho prezesa" - Telewizja WP 20:00

Oglądaj "Ucho prezesa" w Telewizji WP:

"Creed: Narodziny legendy"

d1r6w4h

Długo oczekiwany spin-off serii o sportowych zmaganiach Rocky'ego Balboa, legendarnego pięściarza stworzonego przez Sylvestra Stallone'a. W filmie "Creed: Narodziny legendy" Stallone powraca w roli Rocky'ego, który tym razem staje się mentorem dla młodego boksera. Co najważniejsze, Adonis Johnson (Michael B. Jordan) to wnuk Apollo Creeda, dawnego przeciwnika Rocky'ego. "Creed: Narodziny legendy" był nominowany do Oscara za drugoplanową rolę Sylvestra Stallone'a.

"Creed: Narodziny legendy" - TVP 2 20:05

"Hobbit: Bitwa pięciu armii"

Fantastyczne widowisko nie tylko dla fanów prozy J.R.R. Tolkiena. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii - "Hobbit: Niezwykła podróż" oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" - nadszedł czas na film domykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona. Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?

d1r6w4h

"Hobbit: Bitwa pięciu armii" - TVN 7 20:00

"Dzień świra"

Kultowa i najbardziej niepoprawna polska komedia ostatnich lat. "Dzień świra" to na pozór zwyczajna historia 44-letniego Adasia Miauczyńskiego (fenomenalna rola Marka Kondrata), sfrustrowanego inteligenta, rozwodnika i ojca, uczącego języka polskiego w liceum. Miauczyński to człowiek, który niczym bohater romantyczny przeżywa i cierpi za kraj, a zabijają go codzienna rutyna, znienawidzona powtarzalność codziennych czynności i kontakt z drugim człowiekiem.

d1r6w4h

"Dzień świra" - Kino Polska 20:00


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.
http://articleadmin.cr.dc-2.grupawp.pl/articles/6240739586820225

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1r6w4h

Podziel się opinią

Share
d1r6w4h
d1r6w4h