Trwa ładowanie...
d25clhk

Program TV na piątek - "Invictus – Niepokonany", "Uwikłanie" i "Szybcy i wściekli 5" [12-10-2018]

Dziś w TV "Invictus – Niepokonany", "Uwikłanie" i "Szybcy i wściekli 5". W telewizji WP: komedia "Bill". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w piątek 12 października.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uwikłanie
Uwikłanie (Materiały prasowe)
d25clhk

"Bill" – program TV na piątek 12.10.2018

Bill (Aaron Eckhart) jest niezadowolony z życia. Pracuje na niewiele znaczącym stanowisku w banku, a jego codzienność już dawno straciła smak i kolor. Na dodatek Bill dowiaduje się, że jego żona ma romans z gwiazdą lokalnej telewizji. Wszystko jednak zmienia się, kiedy mężczyzna poznaje pewnego nastolatka – zbuntowanego i szalonego chłopaka, który udowadnia mężczyźnie, że życie wcale nie musi być szare i smutne…
"Bill" – 20:00, Telewizja WP

"Szybcy i wściekli 5" – program TV na piątek 12.10.2018

Brain O'Conner (Paul Walker) wraz z Mią (Jordana Brewster) powodują karambol z udziałem autobusu więziennego przewożącego 26 przestępców do zakładu karnego. W wyniku wypadku z autobusu wydostaje się brat Mii, Dominic Toretto (Vin Diesel). Kilka dni później cała trójka spotyka się w Rio de Janeiro w Brazylii by ukraść trzy sportowe samochody. Narażając się Hernanowi Reyesowi (Joaquim de Almeida) Dominic i Brian zaczynają zdawać sobie sprawę, że jedyną szansą przeżycia jest unieszkodliwienie pragnącego ich śmierci skorumpowanego biznesmena.
"Szybcy i wściekli 5" – 20:00, TVN

d25clhk

"Szybcy i wściekli 5" zwiastun filmu

"Uwikłanie" – program TV na piątek 12.10.2018

"Uwikłanie" to adaptacja powieści Zygmunta Miłoszewskiego o tym samym tytule. Wszystko rozpoczyna się w pałacu w Przegorzałach, gdzie po terapii grupowej prowadzonej metodą Hellingera, jedna z uczestniczek znajduje martwego mężczyznę. Na miejscu zbrodni pojawia się komisarz Smolar (Marek Bukowski) i prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Skomplikowana, pełna tajemnic sprawa kryminalna stanie się jeszcze trudniejsza, kiedy na pracę duetu Smolara i Szackiej zaczną mieć wpływ sprawy z przeszłości tej dwójki.
"Uwikłanie" – 22:25, TVP 2

"Uwikłanie" – zwiastun filmu

"Invictus - Niepokonany" – program TV na piątek 12.10.2018

"Invictus – Niepokonany" to inspirująca historia – spojrzenie na życie Nelsona Mandeli (Morgan Freeman) po upadku apartheidu w RPA, w czasie jego pierwszej kadencji jako prezydenta. Mandela postanawia połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA – Francoisem Pienaarem (Matt Damon), aby wspólnie zjednoczyć cały kraj. Nowo wybrany prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Okazuje się, że uniwersalny język sportu może zdziałać cuda. "Invictus – Niepokonany" to nominowany do Oscara film w reżyserii Clinta Eastwooda.
"Invictus - Niepokonany" – 22:35, TVP 1

"Invictus - Niepokonany" – zwiastun filmu

"Inwazja: Bitwa o Los Angeles" – program TV na piątek 12.10.2018

Od lat na całym świecie – w Buenos Aires, Seul, Francja, Niemcy czy Chiny dokumentowane sa przypadki pojawienia się UFO. Jednak w 2011 roku, to co wcześniej było tylko znakiem na niebie, stanie się przerażającą rzeczywistością. Podczas gdy ludzie będą świadkami upadku największych miast świata, Los Angeles stanie się ostatnim bastionem ludzkości. Film nawiązuje do wydarzeń z 25 lutego 1942 roku, kiedy to mieszkańcy LA dostrzegli nad miastem dziwny obiekt, a działa przeciwlotnicze wystrzeliły w kierunku obiektu ponad 1500 pocisków. Po dziś dzień nie wiadomo jednak czym był tajemniczy obiekt.
"Inwazja: Bitwa o Los Angeles" – 22:35, Polsat

"Inwazja: Bitwa o Los Angeles" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d25clhk

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d25clhk

Podziel się opinią

Share

d25clhk

d25clhk