Trwa ładowanie...

Program TV na piątek – "Jeziorak", "Incredible Hulk" i "300" [21-09-2018]

Dziś w TV trzymający w napięciu kryminał "Jeziorak", a także hollywoodzka superprodukcja "Incredible Hulk". W telewizji WP: "Trauma" z Colinem Firthem w roli głównej. Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w piątek 21 września.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na piątek – "Jeziorak", "Incredible Hulk" i "300" [21-09-2018]Źródło: Wikimedia Commons CC BY-SA
d1uf7gn
d1uf7gn

"Incredible Hulk" – program TV na piątek 21.09.2018

Naukowiec Bruce Banner (Edward Norton)
od czasu przypadkowego napromieniowania szuka lekarstwa, które pozwoliłoby mu na uwolnienie się od niezwykłego stanu, w jaki wpada pod wpływem silnego stresu. Właśnie wtedy zamienia się w olbrzymiego mutanta – Hulka. Kiedy Banner jest już bliski odnalezienia remedium, na jego drodze pojawia się tajemnicze monstrum, które znacznie przewyższa go siłą. Zielonego olbrzyma chce również schwytać armia, aby wykorzystać jego moc do własnych celów. "Incredible Hulk" to jeden z serii filmów z uniwersum Marvela. Na ekranie zobaczymy również Liv Tyler, Tima Rotha czy Williama Hurta.
"Incredible Hulk" – 20:00, TVN

"Incredible Hulk" zwiastun filmu

"Trauma" – program TV na piątek 21.09.2018

Ben (Colin Firth)
i Elisa (Naomie Harris)
podróżując autem, ulegają wypadkowi. Kiedy mężczyzna po wielu dniach budzi się ze śpiączki, dowiaduje się, że jego żona nie żyje. Starając się zapomnieć o bolesnej przeszłości postanawia zacząć swoje życie od nowa. Kupuje dom i przeprowadza się do nowej okolicy. Niestety mimo pomocy, nie jest w stanie zapomnieć o przeszłości. Prześladują go traumatyczne wspomnienia, a na dodatek Ben zaczyna widzieć zmarłą żonę również na jawie.
"Trauma" – 21:50, Telewizja WP

"Trauma" – zwiastun filmu

"300" – program TV na piątek 21.09.2018

Film "300" jest ekranizacją komiksu Franka Millera. Opowiada o bitwie pod Termopilami rozegranej w 480 roku przed naszą erą. Celem Greków w tej wojnie było powstrzymanie ogromnej, perskiej armii pod wodzą Kserksesa. Ich siły liczyły zaledwie 7 tysięcy żołnierzy, podczas gdy Persów było około 100 tysięcy. W obliczu ostatecznej klęski, Leonidas (Gerard Butler) – grecki dowódca odesłał wszystkich sojuszniczych żołnierzy, a sam z oddziałem 300 Spartan pozostał na polu bitwy.
"300" – 22:20, TVN

"Jeziorak" – program TV na piątek 21.09.2018

Policjanci z prowincjonalnej komendy likwidują leśną bimbrownię. Niestety podczas akcji jeden z funkcjonariuszy zostaje ranny, a bimbrownikom udaje się uciec. W tym samym czasie, w dryfującej po jeziorze łódce zostaje znalezione ciało młodej dziewczyny. Sprawa zagadkowej śmierci trafia do podkomisarz Izy Dereń (Jowita Budnik) – policjantki w zaawansowanej ciąży, której życiowy partner zaginął na służbie kilka dni wcześniej. Tajemnice, które odkryje Dereń na zawsze odmienią jej życie. "Jeziorak" to trzymający w napięciu kryminał. Na ekranie zobaczymy również Sebastiana Fabijańskiego, Michała Żurawskiego, Łukasza Simlata i Agatę Buzek.
"Jeziorak" – 22:25, TVP 2

"Jeziorak" zwiastun filmu

"Obcy kontra Predator" – program TV na piątek 21.09.2018

Ekspedycja archeologiczna prowadzona przez miliardera Charlesa Weylanda (Lance Henriksem) bada ukrytą pod lodem Antarktydy starożytną świątynię. W trakcie badań naukowcy zauważają, że świątynia ma niezwykle okrutnych mieszkańców. Prawda, którą udaje im się odkryć jest przerażająca. Z zaszyfrowanych informacji wynika, że tajemnicza budowla to pole bitwy dwóch kosmicznych nacji, które od milionów lat walczą o dominację w galaktyce.
"Obcy kontra Predator" – 22:40, Polsat

"Obcy kontra Predator" zwiastun filmu

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1uf7gn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uf7gn