Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - "Lincz", "Minionki" i "Duże dzieci" [23-11-2018]

Dziś w TV trzymający w napięciu thriller "Lincz" o zbrodni, która wstrząsnęła całą Polską. Ponadto animacja "Minionki" i komedia "Duże dzieci". W telewizji WP: "Wojna domowa" – komedia z Colinem Firthem w roli głównej . Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w piątek 23 listopada.

Program TV na piątek -  "Lincz", "Minionki" i "Duże dzieci" [23-11-2018]Źródło: Materiały prasowe
d1qp9w7
d1qp9w7

"Wojna domowa" – program TV na piątek 23.11.2018

John Whittaker jest młodym Anglikiem, który pochodzi z konserwatywnej rodziny. Podczas pobytu w USA poznaje nietuzinkową Laritę Huntington – jedną z pierwszych kobiet, która wzięła udział w wyścigach samochodowych. Młodzi zakochują się w sobie i wkrótce biorą ślub. Jednak jak się okazuje, młoda para nie do końca pasuje do konserwatywnego świata rodziny Whittakerów, a matka Johna nie szczędzi nowej synowej uszczypliwych uwag. "Wojna domowa" to rodzinna komedia, która z przymrużeniem oka opowiada o angielskiej arystokracji.
"Wojna domowa" – 20:00, Telewizja WP

"Wojna domowa" zwiastun filmu

"Duże dzieci" – program TV na piątek 23.11.2018

Piątka przyjaciół z dzieciństwa spotyka się w weekend przypadający na święto 4 lipca, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wszyscy wraz ze swoimi rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem, który niegdyś należał do zmarłego. Przyjaciele, postanawiają na nowo przeżyć szkolne czasy, a co najważniejsze udowodnić swoim rodzinom, że nadal żyje w nich młodzieńczy duch. Na ekranie zobaczymy Adama Sandlera, Salmę Hayek, Marię Bello, Mayę Rudolph i Chrisa Rocka.
"Duże dzieci" – 20:00, Polsat

"Duże dzieci" zwiastun filmu

"Minionki" – program TV na piątek 23.11.2018

Minionki zawsze potrzebowały złego przywódcy. Służyły już T-Rexowi, Czyngis-chanowi i hrabiemu Drakuli. Teraz, kiedy nie mają złowieszczego przywódcy, coraz bardziej pogrążają się w rozpaczy. Kevin, Bob i Stuart – trójka minionków desperacko poszukuje zła. Przemierzając przez cały świat niechcący detronizują królową Elżbietę II i wplątują się najdziwniejsze przygody. "Minionki" to animacja, która będzie świetną rozrywką dla całej rodziny.
"Minionki" – 20:05, TVN

"Minionki" zwiastun filmu

"Lincz" – program TV na piątek 23.11.2018

"Lincz" to głośny thriller inspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie. Film opowiada o zbrodni, która wstrząsnęła wówczas całą Polską. W niewielkiej mazurskiej wsi dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara – 60-letni recydywista, od lat znęcał się nad sąsiadami… Na ekranie zobaczymy Wiesława Komasę, Leszka Lichotę, Agnieszkę Podsiadlik i Łukasza Simlata.
"Lincz" – 22:25, TVP 2

"Lincz" zwiastun filmu

"Droga do zapomnienia" – program TV na piątek 23.11.2018

Eric Lomax (Colin Firth) to tajemniczy mężczyzna. Pewnego dnia w pociągu poznaje Patti (Nicole Kidman). Podczas wspólnej podróży między dwójką ludzi rodzi się uczucie, które wkrótce prowadzi do szybkiego ślubu. Szczęście Patti zakłóca jednak niepokojąca tajemnica związana z przeszłością Erica. Jak się okazuje, mężczyzna jako młody oficer brytyjski, podczas II wojny światowej został pojmany przez Japończyków, a osadzony w obozie jenieckim niejednokrotnie otarł się o śmierć. Teraz, wspierany przez swoją żonę – postanawia wyruszyć na poszukiwanie swojego oprawcy z czasów wojny.
"Droga do zapomnienia" – 22:35, TVP 1

"Droga do zapomnienia" zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d1qp9w7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qp9w7