Trwa ładowanie...
d1d0okl

Program TV na piątek: "Sponsoring", "Strażnicy Galaktyki", "Wilk z Wall Street" [9-03-2018]

Dziś w TV głośny i skandalizujący "Sponsoring" Małgorzaty Szumowskiej z Juliette Binoche i Joanną Kulig. Oprócz tego przebojowi "Strażnicy Galaktyki" i świetny powrót Mela Gibsona w "Dorwać gringo". W Telewizji WP pojawi się kanadyjski thriller "Koszmar żony". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 9 marca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Juliette Binoche w filmie "Sponsoring"
Juliette Binoche w filmie "Sponsoring" (Materiały prasowe)
d1d0okl

"Sponsoring"

Dziś w TV jeden z najgłośniejszych polskich filmów 2011 r. Hollywoodzkie gwiazdy w obsadzie i śmiałe sceny to nie jedyne zalety obrazu Małgorzaty Szumowskiej. Film opowiada historię Anny (Juliette Binoche), dobrze sytuowanej dziennikarki, piszącej artykuł na temat prostytucji wśród studentek. W trakcie pracy nad materiałem główna bohaterka poznaje dwie prostytuujące się dziewczyny - Charlotte (Anais Demoustier) oraz Alicję (Joanna Kulig), które wprowadzają ją w świat płatnej miłości. W pozostałych rolach wystąpiły takie gwiazdy jak Krystyna Janda, Andrzej Chyra czy Louis-Do Le Lencquesaing.

"Sponsoring" - Kino Polska 00:15

d1d0okl

"Wilk z Wall Street"

Film-torpeda, pokazujący, że Martin Scorsese po "siedemdziesiątce" jest młodszy duchem od większości swoich kolegów. W brawurowej historii Jordana Belforta, słynnego naciągacza z Wall Street, który w sprytny sposób dorobił się milionów, Scorsese upatruje szansy na opowiedzenie mocnej historii nie tylko o swoim bohaterze, ale wręcz o całym pokoleniu żarłocznych kapitalistów. Pomaga mu w tym Leonardo DiCaprio w jednej z najbardziej błyskotliwych ról w karierze, nie tylko ostatecznie definiującej go jako aktora o wiecznie niedocenianym potencjale dramatycznym, ale także sugestywnie podsumowującej jego dotychczasowe emploi.

"Wilk z Wall Street" - Polsat 23:25

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

"Koszmar żony"

d1d0okl

Dziś w Telewizji WP premierowy pokaz kanadyjskiego thrillera "Koszmar żony". Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, gdy na progu domu Liz Michaels zjawia się zagadkowa nastolatka, twierdząca, że jest córką jej męża. Liz wita ją z otwartymi ramionami. Wkrótce kobieta zaczyna kwestionować intencje dziewczyny. W rolach głównych Dylan Neal ("50 twarzy Greya") i Jennifer Beals ("Cztery pokoje").

"Koszmar żony" – WP 22:30

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

Obejrzyj polski zwiastun "Strażników Galaktyki":

"Strażnicy Galaktyki"

d1d0okl

Ekranizacja komiksu Dana Abnetta i Andy’ego Lanninga to jeden z najbardziej dochodowych filmów w historii kina. Boxoffice tej produkcji zamknął się w niebagatelnej kwocie 774 mln dol. "Strażnicy Galaktyki" opowiadają historię zuchwałego Petera Quilla, który kradnie tajemniczy artefakt, będący obiektem pożądania potężnego i niebezpiecznego Ronana. Aby uniknąć konfrontacji, Quill zawiera ugodę z czterema sprzymierzeńcami – uzbrojonym szopem, przypominającym drzewo Grootem, Gamorą, a także żądnym zemsty Draxem Niszczycielem. Główny bohater odkrywa moc skradzionego artefaktu. Wraz ze swoją ekipą stanie on do walki, która zadecyduje o losach galaktyki.

"Strażnicy Galaktyki" - TVN 20:00

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

"Dorwać gringo"

d1d0okl

Kilka lat temu Mel Gibson bardzo rzadko pojawiał się na wielkim ekranie, producenci nie chcieli go angażować i musiał polegać wyłącznie na swoich projektach reżyserskich. "Dorwać gringo" (2012) był jednym z pierwszych filmów, w których wystąpił po kilku latach przerwy i zebrał bardzo pozytywne recenzje (81 proc. na RottenTomatoes). Film opowiada historię przestępcy, który po nieudanym skoku trafia do nietypowego meksykańskiego więzienia. Jest to odizolowane od zewnętrznego świata miasteczko, w którym toczy się niemal normalne życie. Rządzą tu gangsterzy, ale wśród rezydentów nie brakuje kobiet i dzieci. Jedno z nich pomaga Amerykaninowi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W zamian za ochronę przed ludźmi miejscowego bossa uczy nowego osadzonego więziennych sztuczek.

"Dorwać gringo" - TV Puls 22:00

"Hazardziści"

Matt Damon, Edward Norton i Gretchen Mol w niezapomnianym dramacie obyczajowym z 1998 roku. „Hazardziści” to historia Mike'a, studenta prawa i miłośnika pokera, który pewnej feralnej nocy przegrywa wszystkie swoje pieniądze. Po tej porażce postanawia zerwać z hazardowym nałogiem. Po jakimś czasie, za namową przyjaciela Worma, Mike wraca do stołu i zaczyna wygrywać. Jak się jednak okazuje, Worm miał w tym ukryty interes.

"Hazardziści" - Paramount Channel 22:55


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d1d0okl

Podziel się opinią

Share
d1d0okl
d1d0okl