Trwa ładowanie...
d2rq80j

Program TV na poniedziałek wielkanocny: "Pitbull Nowe porządki", "Zielona Mila" i "Jeziorak" [17-04-2017]

W świąteczny poniedziałek obejrzymy w telewizji jeden z największych polskich przebojów ostatnich lat - "Pitbull. Nowe porządki", klasyczny dramat "Zielona mila" z Tomem Hanksem oraz świetne widowisko "Królewna śnieżka i łowca". Na kanale Telewizji WP pojawi się pierwszy odcinek głośnego serialu kryminalnego "Upadek". Gorąco zachęcamy również do zapoznania się z jednym z najlepszych i najbardziej stylowych polskich kryminałów ostatnich lat, czyli "Jeziorakiem". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 17 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rzeź" (2011)
"Rzeź" (2011) (Materiały prasowe)
d2rq80j

"Jeziorak"

"Jeziorak” to polski kryminał pełną gębą. Śmiało mógłby stawać w szranki z filmami braci Coen czy serialowymi hitami. Świetny i niedoceniany obraz w reżyserii Michała Otłowskiego, którego nie można przegapić. Historia opowiada o Izie Dereń, policjantce z prowincjonalnego miasteczka, prowadzącej śledztwo w sprawie śmierci młodej kobiety. Równocześnie trwają poszukiwania dwóch policjantów, zaginionych na służbie. Jeden z nich jest partnerem Izy i ojcem mających niebawem się narodzić bliźniąt. Film nie był w Polsce mocno promowany, przez co w kinach zrobił klapę, dzieląc tym samym los wielu doskonałych obrazów, o premierze których większośc widzów nie miała pojęcia. Wielka szkoda.
"Jeziorak" - TVP Kultura 22:45

"Pitbull: Nowe porządki”

Jeden z największych przebojów polskiego kina w reżyserii Patryka Vegi. Brutalny, ale momentami zabawny kryminał z udziałem Bogusława Lindy, który wciela się w rolę gangstera złamanego przeszłością. Przestępca rzuca wyzwanie policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy, który wkrótce spotyka na swojej drodze bohaterów dawnego „Pitbulla” - Gebelsa, Igora i Barszczyka. Policjanci rozpracowujący „Grupę mokotowską” zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najgroźniejszą organizacją przestępczą w Polsce i muszą ze sobą współpracować.
"Pitbull: Nowe porządki” - HBO2 21:00

*"Zielona mila"

Jedna z najsłynniejszych ekranizacji książek Stephena Kinga. „Zielona mila” w reżyserii Franka Darabonta to przejmująca historia emerytowanego strażnika więziennego, który opowiada swojej przyjaciółce z domu spokojnej starości o pewnym mężczyźnie, jaki wiele lat temu przybył do strzeżonego przez niego zakładu. Ogromny John Coffey trafił do aresztu dla skazanych na śmierć za morderstwo dwóch małych dziewczynek. Ku zaskoczeniu strażników mężczyzna okazuje się jednak niezwykle wrażliwym człowiekiem. Wkrótce Coffey zdradza, że posiada paranormalne zdolności uzdrawiania innych. W rolach głównych występują: Tom Hanks, David Morse oraz Michael Clarke Duncan.
"Zielona mila" - AXN 22:00

"Upadek"

W świąteczny poniedziałek na kanale Telewizji WP pojawi się pierwszy odcinek serialu "Upadek" ("The Fall") z Gillian Anderson i Jamie Dornanem w rolach głównych. Akcja serialu kryminalnego rozgrywa się w Belfaście, gdzie dochodzi do serii morderstw na młodych, ambitnych kobietach. Stella Gibson (Gillian Anderson) z londyńskiej policji dołącza do ekipy badającej zabójstwa i wkrótce dochodzi do wniosku, że za wszystkie odpowiedzialny jest jeden człowiek. W tym samym czasie Paul Spector (Jamie Dornan), kochający ojciec i terapeuta, prowadzi podwójne życie i szykuje się do ataku na kolejną ofiarę.
"Upadek" – Telewizja WP 23:55

d2rq80j

"Królewna Śnieżka i Łowca"

W rolach tytułowych występują Kristen Stewart i Chris Hemsworth, a partneruje im Charlize Theron jako nikczemna macocha, Ravenna. Film stanowi mroczną wersję baśni o Królewnie Śnieżce. Zła królowa nakazuje łowcy Erikowi zabicie jedynej niewiasty piękniejszej od niej samej. Nie spodziewa się, iż podwładny nie tylko nie wykona zadania, ale jeszcze nauczy Śnieżkę sztuki wojny.
"Królewna Śnieżka i Łowca" - TVN 21:00

"Skazany na Bluesa"

Jedna z najgłośniejszych filmowych biografii ostatnich lat nagrodzona Orłem, Złotymi Lwami i Złotą Kaczką. Fenomenalna rola Tomasza Kota, który wcielił się w Ryszarda Riedla, nieodżałowanego lidera zespołu "Dżem". Na film „Skazany na bluesa” składają się realne zdarzenia połączone ze sobą szczyptą magicznej iluzji. Postacie występujące w filmie są wzorowane na prawdziwych postaciach “z krwi i kości", które “żyły" z bohaterem w bardzo emocjonalnych i intymnych związkach.
"Skazany na Bluesa" - Canal+ 01:20

d2rq80j

"Świadek"

Klasyczny thriller z Harrisonem Fordem w roli głównej. Kilkuletni Samuel (Lukas Haas) staje się tytułowym świadkiem morderstwa. Z tego powodu chłopcu i jego matce grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, gdyż sprawca zaczyna podążać ich śladem. Aby zapobiec kolejnej tragedii, rodzinie towarzyszy policjant John Book (Harrison Ford), który musi wywieźć chłopca i jego matkę do rodzinnej osady.
"Świadek" - Paramount 00:50

"Rzeź"

Film Romana Polańskiego z międzynarodową, gwiazdorską obsadą. Bohaterami "Rzezi" są dwie nowojorskie pary: Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster). Spotykają się, by omówić bójkę między swoimi synami. Jako elita amerykańskiej socjety starają się zachować pozory spokoju i opanowania. Nienaganne maniery i sztuczna uprzejmość nie starczają na długo. Spotkanie przeradza się w lawinę potyczek i wzajemnych złośliwości. W tym piekielnie zabawnym pojedynku stawką jest dobre imię i status każdego z uczestników. Nic zatem dziwnego, że wytrawni przeciwnicy dopuszczają się ciosów poniżej pasa.
"Rzeź" - Filmbox 02:50

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d2rq80j

Podziel się opinią

Share

d2rq80j

d2rq80j