Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Śniadanie do łóżka", "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" [6-10-2018]

Dziś w TV komedia romantyczna "Śniadanie do łóżka", "Shrek" i "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" W telewizji WP: horror "Zero Moskiewskie". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w sobotę 6 października.

Program TV na sobotę – "Śniadanie do łóżka", "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" [6-10-2018]Źródło: Materiały prasowe
d4b3wws
d4b3wws

"Shrek" – program TV na sobotę 6.10.2018

Shrek to najbardziej znany ogr w historii kina. Żyje w bagnie i bardzo ceni swoją samotność. Pewnego dnia przeżywa inwazję innych postaci z bajek. Okazuje się, że to Lord Farquaad wypędził je ze swoich domów. Shrek postanawia odzyskać swój spokój i samotność, więc wyrusza w drogę aby uratować ich dom. Jednak żeby wkupić się w łaski Lorda będzie musiał jeszcze uratować piękną księżniczkę Fionę, która skrywa mroczny sekret… W misji będzie mu towarzyszył przemądrzały Osioł.
"Shrek" – 20:10, Polsat

"Sherk" – zwiastun filmu

"Śniadanie do łóżka" – program TV na sobotę 6.10.2018

Piotr (Tomasz Karolak) to zdolny, choć pechowy kucharz, który ku swemu zaskoczeniu z dnia na dzień zostaje celebrytą trafiając na okładkę poczytnego magazynu. Zakochuje się bez pamięci w stylistce Marcie (Małgorzata Socha)
. W tym samym czasie była narzeczona Ewa (Iza Kuna) postanawia zrobić wszystko aby odzyskać jego względy. *"Śniadanie do łóżka" to zabawna komedia romantyczna o świecie kucharzy.
*
"Śniadanie do łóżka" – 21:30, TVP 1

"Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" – program TV na sobotę 6.10.2018

"Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" to kolejna część przygód kapitana Sparrowa (Johnny Depp). Tym razem ścieżki kapitana skrzyżują się ze ścieżkami tajemniczej kobiety z jego przeszłości (Penelope Cruz). Sparrow wybierze się na poszukiwanie Źródła Młodości. Podstępem zaprowadzony na pokład "Zemsty Królowej Anny" nie będzie miał wyboru – po raz kolejny spotka się z Hectorem Barbossą (Geoffrey Rush)… "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" to spektakularne kino przygodowe, które jak zawsze nie zawodzi swoim humorem i rozmachem.
"Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" – 21:45, TVN

"Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" – zwiastun filmu

"Zero moskiewskie" – program TV na sobotę 6.10.2018

Ekipa ratunkowa pod przewodnictwem Andrieja (Van Kilmer) wyrusza na poszukiwanie antropologa (Vincent Gallo), który zaginął w podziemiach Moskwy. Okazuje się, że pod ulicami Moskwy kryje się wielopoziomowy system jaskiń i katakumb… "Zero moskiewskie" to tajemniczy horror, o podziemnym świecie, który kryje w sobie wiele sekretów.
"Zero moskiewskie" – 22:00, Telewizja WP

"Zero moskiewskie" – zwiastun filmu

"American Heist" – program TV na sobotę 6.10.2018

James (Hayden Christensen), chociaż ma za sobą kryminalną przeszłość – to mimo wszystko planuje się ustatkować, założyć rodzinę i żyć jak uczciwy obywatel. Po dziesięcioletniej odsiadce z więzienia wychodzi jego brat Frankie (Adrien Brody). Chłopak nie mając wielkich perspektyw na przyszłość planuje napad na bank.
"American Heist" – 23:20, TVP 2

"American Heist" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d4b3wws
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b3wws