Trwa ładowanie...
d2modd7

Protektor

Najnowsze informacje
3.4
(4 głosy)
Oceń:
1
1
d2modd7

„Safe” to amerykański film akcji z 2012 roku. To historia byłego agenta, który ratuje młodą Chinkę i popada w konflikt z Triadą, rosyjską mafią i skorumpowanymi nowojorskimi władzami, kiedy zostaje złamany szyfr do pewnego sejfu. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Boaz Yakin. Muzykę skomponował Mark Mothersbaugh.

Luke Wright (Jason Statham) jeszcze niedawno był najtwardszym i najbardziej nieprzejednanym nowojorskim gliną. Dziś załamany, skompromitowany i wyrzucony ze służby włóczy się po ulicach planując samobójstwo. Wtedy właśnie los stawia na jego drodze przerażoną dziewczynkę ściganą przez japońską Triadę i rosyjską mafię.

Wright staje w jej obronie, co natychmiast czyni go najbardziej poszukiwanym facetem w mieście. Dziewczynka zna śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę wartą miliony dolarów. Wielu ludzi zrobi wszystko, by jej nie ujawniła. Między Wrightem, a dziewczynką rodzi się szczególna relacja – poza sobą nawzajem nie mają na świecie nikogo. Jest więc o co walczyć.

Oprócz Jasona Stathama w filmie zagrali: Catherine Chan jako Mei, Chris Sarandon, Robert John Burke, James Hong jako Han Jiao, Reggie Lee, Danny Hoch, Danni Lang, Igor Jijikine – Shemyakin. Produkcją zajęli się Lawrence Bender oraz Dana Brunetki.

Podziel się opinią

1
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2modd7
d2modd7
d2modd7