Trwa ładowanie...

Przeszłość dopadła gwiazdę "Dynastii". Szczegóły aresztowania Lindy Evans wyszły na jaw

W tym roku kończy 75 lat i z pewnością nie marzyła o takim powrocie na pierwsze strony gazet. Właśnie wyszło na jaw, że w 2014 roku Linda Evans została skazana na rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Śledztwo ujawniło smutną prawdę o przebrzmiałej gwieździe, która dzięki "Dynastii" cieszyła się dotąd nieskazitelną opinią.

Share
Przeszłość dopadła gwiazdę "Dynastii". Szczegóły aresztowania Lindy Evans wyszły na jawŹródło: East News
d1aw784

Chodzi o zatrzymanie aktorki, do którego doszło trzy lata temu w stanie Waszyngton. Na trop sprawy wpadł brytyjski "Express". Evans został zatrzymana przez policjanta, który wracał po służbie do domu. Jego niepokój wzbudził tor jazdy i niewielka prędkość, z jaką poruszał się Jeep Cherokee.

Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że za kółkiem siedzi gwiazda jednej z najsłynniejszych oper mydlanych wszech czasów. Evan zachowywała się podejrzanie i miała niezapięte pasy.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Podczas badania alkomatem aktorka ledwo trzymała się na nogach. W jej samochodzie znaleziono 29 różowych pigułek nieznanego pochodzenia. W czasie przesłuchania Evans zeznała, że tego samego dnia zażyła siedem tabletek, a w chwili zatrzymania jechała do lekarza.

d1aw784

Za prowadzenie samochodu pod wpływem środków odurzających skazano ją na rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Jeszcze do niedawna aktorka była pod nadzorem kuratora. Dziś 74-letnia Linda Evans zaszyła się gdzieś na amerykańskiej prowincji i unika kontaktów z mediami.

Choć ma na koncie ponad 40 ról na małym i dużym ekranie (m.in. zagrała u boku Steve’a McQueena w Tomie Hornie), to największą sławę i pieniądze przyniosła jej kultowa "Dynastia". Evans wcieliła się w Krystle Carrington, piękną i nieskazitelną żonę milionera, zmuszoną mierzyć się z kolejnymi przeciwnościami losu i diaboliczną Alexis (Joan Collins).

Linda Evans i Steve McQueen, kadr z filmu Tom Horn Forum
Linda Evans i Steve McQueen, kadr z filmu Tom Horn Źródło: Forum

Evans od zawsze była również wdzięcznym tematem dla kolorowej prasy. Media wielokrotnie przypominały o jej burzliwym życiu uczuciowym.

Forum
Źródło: Forum

W wieku 26 lat poznała swojego pierwszego męża, reżysera Johna Dereka (na zdjęciu). Szampan lał się strumieniami, a zakochani cieszyli się każdą wspólną chwilą. Aż do chwili, kiedy Linda nakryła go i jego 15-letnią kochankę, Mary Collins, znaną później jako Bo Derek (na zdjęciu).

East News
Źródło: East News

Jej drugim mężem był zarządca nieruchomości Stan Herman. Ich małżeństwo rozpadło się po zaledwie trzech latach. Aktorka nie zapomniała jednak o swoim byłym partnerze, gdy wykryto u niego raka gardła. Na krótko znów wrócili do siebie.

d1aw784

W kolejnych latach była związana m.in. z producentem telewizyjnym Patrickiem Curtisem, włoskim restauratorem George'em Santo Petro i greckim muzykiem Yannim. To właśnie z myślą o tym ostatnim zdecydowała się poddać operacjom plastycznym. Chciała się odmłodzić dla młodszego o dwanaście lat partnera.

- Chciałam nadal wyglądać dobrze i poczuć się swobodniej z tą różnicą wieku - mówiła w jednym z wywiadów aktorka. - Wszystko już zaczynało więdnąć i prezentować się nieco upiornie... więc pomyślałam, że mogłabym sobie pomóc i nie będzie to nic złego.

Niestety, związek z młodszym muzykiem również nie przetrwał próby czasu. Ostatni raz Evans pojawiła się publicznie w 2012 roku.

Forum
Źródło: Forum
d1aw784
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1aw784
d1aw784