Trwa ładowanie...

"Przychodzi facet do lekarza": Wywiady z głównymi aktorami

"Przychodzi facet do lekarza": Wywiady z głównymi aktoramiŹródło: Studio Munka-SFP
d1nuvlg
d1nuvlg
Najnowszy film Dany’ego Boona "Przychodzi facet do lekarza" dosłownie zmiażdżył publiczność 5. Przeglądu Nowego Kina Francuskiego. Oto co mają do powiedzenia na główni bohaterowie produkcji.
Alice Pol:
Dany Boon:

Kad Merad:

Znakomita komedia w reżyserii największego europejskiego komika Dany Boona, twórcy takich hitów jak „Jeszcze dalej niż północ” i „Nic do oclenia”. Najpopularniejsza francuska komedia od czasu „Nietykalnych”. Prawie 6 milionów widzów we Francji, więcej niż takie hity jak „Hobbit: Pustkowie Smauga” czy „Kraina lodu”. Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej – jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i wszelkiego rodzaju chorób. Byłby to jego prywatny kłopot, gdyby nie fakt, że swoją manią rujnuje życie jedynego przyjaciela – doktora Zvenki.

Poczciwy medyk codziennie musi wybijać z głowy Romaina kolejne urojone schorzenia, a ich chora relacja wykracza daleko poza lekarski gabinet. Romain potrafi nawiedzić swego lekarza bez uprzedzenia w trakcie zabiegu, podczas rodzinnej uroczystości czy w domu w środku nocy. Miarka przebiera się w końcu, gdy jak zwykle umierający Romain zaczyna deklarować bardzo żywe uczucia w stosunku do siostry doktora. Zvenka nie podziela poglądu, iż miłość jest lekarstwem na wszystko. Wprowadza więc w życie własny plan wyleczenia hipochondryka. Plan równie łatwy jak resocjalizacja Hannibala Lectera… Relacja pacjent-lekarz nie była tak śmieszna od czasu „Depresji gangstera”.

d1nuvlg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nuvlg