Trwa ładowanie...
d102mg4

"Psy 3. W imię zasad": Zobaczcie jak zmienili się bohaterowie kultowej serii po 27 latach

Policyjna opowieść błyskawicznie zdobyła serca widzów, z miejsca zyskując status produkcji kultowej. 25 lat później Franz Maurer i jego sfora powracają na ekrany kin! Ich dalsze losy poznacie w filmie "Psy 3. W imię zasad” - scenariusz i reżyseria Władysław Pasikowski – w kinach już 17 stycznia 2020 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od premiery "psów" mija 27 lat
Od premiery "psów" mija 27 lat (Materiały prasowe)
d102mg4

20 listopada 1992 roku do kin wszedł film "Psy” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, a w 1994 r. premierę miała kontynuacja: "Psy 2. Ostatnia krew”. Kultowi bohaterowie, legendarne dialogi, które weszły do codziennego języka i muzyka, którą bez trudu rozpozna każdy kinoman – Seria "Psy” na zawsze odmieniła polskie kino.

Zobacz też: "Psy" kończą 27 lat. Wpadki i ciekawostki z planu kultowej produkcji

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d102mg4

Podziel się opinią

Share
d102mg4
d102mg4