Trwa ładowanie...
d230d80

"Rambo": filmowy hit będzie serialem! Sylvester Stallone powróci do słynnej roli?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rambo": filmowy hit będzie serialem! Sylvester Stallone powróci do słynnej roli?
(mat. promocyjne)
d230d80

* Na tę wiadomość czekali wszyscy fani Rambo. Słynny bohater powraca! Nie zobaczymy go jednak w kinach. Niespodziankę dla wielbicieli szykuje kanał Fox, który planuje serial będący sequelem popularnych filmów akcji.*

Cykl opowiadać będzie o Johnie Rambo i jego synu - J.R. Okaże się, że chłopak poszedł w ślady ojca i został żołnierzem. Zamiast Zielonych Beretów wybrał jednak Navy SEAL.

Za scenariusz produkcji odpowiedzialny jest Jeb Stuart, który pracował m.in. przy "Szklanej pułapce" i "Ściganym". Nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale w głównej roli ponownie ma pojawić się Sylvester Stallone, który jest też producentem serii.

d230d80

Wraz z pomysłem na serial, wstrzymane zostały plany realizacji piątego filmu z cyklu o słynnym bohaterze - "Rambo: Last Blood".

Przypomnijmy, że John Rambo, komandos i weteran wojny w Wietnamie, po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 1982 roku w filmie "Rambo: Pierwsza krew" Teda Kotcheffa. Kontynuacje trafiły do kin w 1985, 1988 i 2008 roku.

Stallone'a zobaczymy wkrótce w filmie "Creed. Narodziny legendy". Gwiazdor ponownie wcielił się w boksera Rocky'ego Balboę.

Zobacz także: zobacz zwiastun filmu "Creed"

d230d80

Podziel się opinią

Share

d230d80

d230d80