Trwa ładowanie...
d2ajcgc

Rec 3: Geneza

Najnowsze informacje
2.9
(24 głosy)
Oceń:
1
1
d2ajcgc

„Rec 3: Geneza” (ang. [REC]3: Genesis) to trzecia część hiszpańskiej serii horrorów z gatunku "zombie-movie" z 2012 roku. Film wyreżyserował Paco Plaza, który był współreżyserem pierwszych dwóch części. Scenariusz napisali Paco Plaza oraz Luis Berdejo. „Rec” to przy okazji seria filmów grozy, która otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej, a wraz z "Sierocińcem" zapoczątkowała ogólnoświatową modę na hiszpańskie horrory.

W trzeciej części filmu, zaraza, która spustoszyła starą kamienicę w Barcelonie, pomimo kwarantanny, wydostaje się na miasto. Pech chce, że wirus dostaje się m.in. na wesele, gdzie zaczynają rozgrywać się dantejskie sceny. Panna młoda (Leticia Dolera) rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie.

Miłośnicy pierwszych dwóch części filmu nie będą zawiedzeni. Podczas gdy pierwsze dwie części toczyły się w zalanych półmrokiem, zamkniętych pomieszczeniach, trzecia odsłona cyklu straszyć będzie częściowo w blasku słońca. Jak zapowiedzieli producenci, "Rec 3" jest po części sequelem, a po części prequelem.

W rolach głównych wystąpili: Leticia Dolera jako Clara, Diego Martín – Koldo, Alex Monner – Adrián, Claire Baschet – Natalie, Mireia Ros – Menchu, Ismael Martínez – Rafa, Emilio Mencheta – Víctor, Ana Isabel Velasquez – Wendy, Blai Llopis – Quiquín, Itziar Castro.

Rec 3: Geneza
Tytuł oryginalny

[REC]3 Genesis

Gatunek

dramat, horror

Kraj produkcji

Hiszpania

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

20.04.2012

Czas trwania

80 min.

Obsada
d2ajcgc

Podziel się opinią

1
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ajcgc
d2ajcgc
d2ajcgc