ycipk-44hpzd

"Resident Evil: Ostatni rozdział": Kaskaderka pozywa producentów filmu. Straciła rękę

"Resident Evil: Ostatni rozdział" to ostatnia część filmu opartego na japońskie grze komputerowej. W trakcie kręcenia jednej ze scen kaskaderka doznała tragicznej kontuzji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Resident Evil: Ostatni rozdział": Kaskaderka pozywa producentów filmu. Straciła rękę
"Resident Evil: Ostatni rozdział": Kaskaderka pozywa producentów filmu. Straciła rękę (Materiały prasowe)
ycipk-44hpzd

Olivia Jackson, brytyjska kaskaderka, uczestniczyła przy produkcji "Resident Evil: Ostatni rozdział". Podczas kręcenia niebezpiecznych scen na motorze kobieta odniosła poważne obrażenia. Jak twierdzi, nie otrzymała żadnego wsparcia medycznego i z tego powodu zamierza pozwać producentów filmu.

Olivia Jackson dublowała aktorkę Millę Jovocich, która grała Alice. Film kręcono w 2015 r. w RPA. Olivia w jednej ze scen miała przejechać na motorze po trasie tuż pod kamerą. Niestety, doszło do wypadku. Olivia uderzyła z całym impetem w wyciąg kamery. Jak się później okazało, urządzenie uległo awarii, a Jackson nie miała najmniejszych szans uniknąć wypadku.

Z treści pozwu sądowego wynika, że Jackson odniosła "katastroficzne w skutkach kontuzje", który przyczyniły się do amputacji połowy lewego ramienia, a także musiała znajdować się w długiej śpiączce, gdy lekarze walczyli o jej życie. Producenci mieli ponoć wycofać się z obietnicy pokrycia wszystkich kosztów leczenia.

ycipk-44hpzd

Stuart Fraenkel, prawnik kaskaderki, twierdzi, że jego klientka wymagała poważnej operacji. Koszt zabiegu wynosił ponad 750 tys. dolarów, a Jackson miała być pozbawiona środków do życia.

- Żegnaj uschnięta ręko, witaj kikucie. Nie tak to sobie zaplanowałam, ale trzeba żyć dalej. Na szczęście moja drużyna mnie wspiera – napisała na Instagramie jakiś czas temu. Jej historię przedstawiliśmy szczegółowo kilka miesięcy temu.

ZOBACZ TAKŻE: Sharon Stone udowadnia, że wiek to tylko liczba w Peselu

ycipk-44hpzd
ycipk-44hpzd
ycipk-44hpzd
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-44hpzd