Trwa ładowanie...
d2bsx6i

Robert De Niro i Robert Pattinson u Oliviera Assayasa

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert De Niro i Robert Pattinson u Oliviera Assayasa
d2bsx6i

*Robert De Niro i Robert Pattinson wystąpią w nowym filmie Oliviera Assayasa, "Idol's Eye".*

Szczegóły dotyczące fabuły filmu trzymane są w tajemnicy, lecz media donoszą, że obraz opowie o prostych rabusiach, którzy przypadkowo napadają na sklep porno, zarządzany przez szefa mafii w Chicago, Tony'ego Accardo. Podstawą scenariusza ma być oparty na faktach artykuł Hillela Levina z 2007 roku. Producenci "Idol's Eye" opisują film jako thriller akcji.

Zdjęcia rozpoczną się w październiku i będą kręcone w Chicago oraz Toronto. Za produkcję dzieła odpowiada Benaroya Pictures.

d2bsx6i

Najnowszy obraz Oliviera Assayasa, "Clouds Of Sils Maria", miał premierę podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Film trafi do kin w Stanach Zjednoczonych w grudniu.

Dorobek Roberta De Niro zamyka kryminał "The Bag Man", w którym u boku amerykańskiego aktora pojawili się John Cusack i Rebecca Da Costa. De Niro pracuje obecnie na planie "Hands of Stone" Jonathana Jakubowicza, czyli filmu biograficznego o życiu boksera Roberto Durana.

Robert Pattinson zagrał ostatnio w "Maps to the Stars" Davida Cronenberga i "The Rover" Davida Michôda. W przyszłym roku do kin mają wejść kolejne obrazy z udziałem 28-letniego aktora, "Life" Antona Corbijna, "Queen of the Desert" Wernera Herzoga, "Hold on to Me" Jamesa Marsha i "The Lost City of Z" Jamesa Graya.

d2bsx6i

Podziel się opinią

Share

d2bsx6i

d2bsx6i