Trwa ładowanie...
d2pc2cb

Rozpoczął się nabór filmów na 15.edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest

15. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest otwiera nabór filmów do konkursów. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 31 lipca 2017. Złote Anioły można będzie wygrać w dwóch konkursach międzynarodowych i w dwóch polskich. Tofifest 2017 odbędzie się w dniach 21 - 29 października w Toruniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozpoczął się nabór filmów na 15.edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest
(fot. E. Winczyk/Tofifest)
d2pc2cb

Tofifest, nazywany "niepokornym festiwalem", jest jednym z najciekawszych wydarzeń filmowych w Polsce. W ciągu 13 lat istnienia imprezy wśród jej gości i laureatów znaleźli się m.in. Geraldine Chaplin, Jim Sheridan, Jiri Menzel, Ulrich Seidl, Emmanuelle Seigner, Julian Sands, Małgorzata Szumowska, Wojciech Smarzowski, Janusz Gajos, Jerzy Stuhr, Krystyna Janda czy Julia Jentsch.

Co roku festiwal prezentuje ponad 150 filmów, w kilkunastu sekcjach, a projekcjom towarzyszą liczne dodatkowe wydarzenia artystyczne, wystawy, spektakle teatralne i koncerty.

Zgłoszenia filmów przyjmowane są do dwóch konkursów międzynarodowych i dwóch polskich: Konkursu ON AIR - dla pełnometrażowych debiutów i drugich filmów fabularnych, Konkursu SHORTCUT - dla filmów krótkometrażowych w tym fabularnych, dokumentalnych i animowanych.

   fot. W. Szabelski/Tofifest
(fot. W. Szabelski/Tofifest)

Filmy można zgłaszać również do dwóch Konkursów polskich: Konkursu FROM POLAND, przeznaczonego dla polskich filmów pełnometrażowych (fabuła, dokument) oraz do Konkursu LOKALIZACJE - dla filmów i twórców związanych z regionem kujawsko-pomorskim (wszystkie formy; tylko krótkie metraże; dopuszczamy filmy nakręcone przez autora związanego z regionem, kręcone w regionie, produkowane lub współprodukowane przez instytucję/organizację z regionu).

Zwycięzcy otrzymają Złote Anioły Tofifest oraz nagrody pieniężne.

Termin zgłoszeń upływa 31 lipca 2017 r. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod tym adresem, a szczegółowy regulamin znajduje się na podstronie.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres e-mail: competition@tofifest.pl.

Czekamy na Wasze filmy!

d2pc2cb

Podziel się opinią

Share
d2pc2cb
d2pc2cb