Trwa ładowanie...

Rozśpiewana Basia Kurdej-Szatan gotowa na ślub i duet z Liberem! - Premiera teledysku i nowego plakatu do filmu ''Dzień dobry, kocham cię''

Share
Rozśpiewana Basia Kurdej-Szatan gotowa na ślub i duet z Liberem! - Premiera teledysku i nowego plakatu do filmu ''Dzień dobry, kocham cię''Źródło: mat. dystrybutora
d388uj0
W sieci można już obejrzeć teledysk promujący „Dzień dobry, kocham cię” – najnowszą komedię twórców „Śniadania do łóżka”, „Nigdy w życiu!”, „Tylko mnie kochaj” i „Dlaczego nie!”. Nową wersję hitu „Dzień dobry, kocham cię” z repertuaru grupy Strachy Na Lachy wykonują wspólnie zdobywca tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards – Liber oraz Barbara Kurdej-Szatan. Debiutowi klipu towarzyszy premiera trzeciego oficjalnego plakatu do filmu, na którym najpopularniejsza polska blondynka daje się poznać jako uciekająca panna młoda na rolkach!

Liber i Basia Kurdej-Szatan – <a href="http://film.wp.pl/dzien-dobry-kocham-cie-6029103094523009c">Dzień dobry, kocham cię</a>:

Dzień dobry, kocham cię” to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki młodych ludzi, których losy śledzimy od przypadkowego spotkania i równie niespodziewanego rozstania; przez miłosne poszukiwania w sercu wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na… ślubnym kobiercu.

Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Szymon i Basia zakochują się w sobie od pierwszego… zderzenia. Niestety, seria pechowych zbiegów okoliczności powoduje, że zaraz potem tracą kontakt. Od tej pory robią wszystko, by się wzajemnie odnaleźć. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

d388uj0

W nowym filmie producentów „Śniadania do łóżka”, „To nie tak jak myślisz, kotku” i reżysera Ryszarda Zatorskiego, autora największych kinowych hitów ostatnich lat „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” – po raz pierwszy w głównych rolach na dużym ekranie wystąpią - najpopularniejsza polska blondynka, Barbara Kurdej-Szatan i serialowy przystojniak, Aleksy Komorowski („Wszystko przed nami”, „Cisza nad rozlewiskiem”). Towarzyszą im: Olga Bołądź („Skrzydlate świnie”, „Nad życie”, „Dziewczyna z szafy”), Paweł Domagała („80 milionów”, „Wkręceni”), Anna Dereszowska („Lejdis”, „Nigdy nie mów nigdy”, „Randka w ciemno”), Łukasz Garlicki („Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „BrzydUla”), Weronika Książkiewicz („Podejrzani zakochani”, „Ile waży koń trojański?”), Maciej Musiał („Mój biegun”, „Rodzinka.pl”), niezawodny Marian Dziędziel („Wesele”, „Drogówka”) i legenda polskiej komedii – Jacek Fedorowicz („Nie ma róży bez ognia”).

Podryw „na Lewandowskiego” – „Dzień dobry, kocham cię” teaser nr 1:
Podryw „na gołębia” – „Dzień dobry, kocham cię” – teaser nr 2:
Podryw „na pszczółkę” – „Dzień dobry, kocham cię” – teaser nr 3:
Najnowszy plakat promujący film:
d388uj0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d388uj0
d388uj0