Trwa ładowanie...

Ruszają zdjęcia do pierwszego polskiego serialu Netflixa. W obsadzie Olszańska, Musiał i Wichłacz

W tym tygodniu ruszają zdjęcia do polskojęzycznego serialu Netflixa. Za kamerą stanie Agnieszka Holland i Kasia Adamik. W obsadzie zobaczymy plejadę aktorów młodego pokolenia.

Ruszają zdjęcia do pierwszego polskiego serialu Netflixa. W obsadzie Olszańska, Musiał i WichłaczŹródło: ONS.pl
d1d51x8
d1d51x8

Według serwisu Filmstart.pl w serialu zagrają: Michalina Olszańska, Maciej Musiał, Andrzej Chyra, Zofia Wichłacz, Robert Więckiewicz i Patrycja Wolny.

Serial kontynuuje tradycję zimnowojennych thrillerów szpiegowskich i prezentuje alternatywną historię świata, w którym żelazna kurtyna nigdy nie upadła. W 2002 roku, dwadzieścia lat po straszliwym ataku terrorystycznym z 1982 roku, który pogrzebał polskie nadzieje na wyzwolenie i zapobiegł upadkowi Związku Radzieckiego, student prawa z ideałami i skompromitowany oficer śledczy odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce. Po dwóch dekadach pokoju i dobrobytu, przywódcy reżimu wcielają w życie tajny plan obmyślony wspólnie z nieoczekiwanym przeciwnikiem jeszcze w latach 80. Spisek radykalnie odmieni Polskę i wpłynie na życie wszystkich mieszkańców kraju – i całego świata. Intryga odkryta przez bohaterów może wzniecić rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, żeby zachować ją w tajemnicy.

Pomysłodawcą, twórcą i autorem scenariusza serialu jest Joshua Long. Za produkcję odpowiadać będą firmy Kennedy/Marshall Company i House Media Company. Producentami wykonawczymi serialu zostaną Frank Marshall i Robert Zotnowski ("House of Cards") ze studia produkcyjnego Kennedy/Marshall Company, a także polski producent Andrzej Besztak (House Media Company) oraz Joshua Long, Maciej Musiał i Agnieszka Holland.

d1d51x8

Nazwisko producenta podgrzewa atmosferę, bo Marshall odpowiada za produkcję wielu spośród najbardziej kasowych filmów w historii kina, w tym tytułów nominowanych do Oscara za najlepszy film, takich jak "Poszukiwacze zaginionej Arki", "Kolor purpury", "Szósty zmysł", "Niepokonany Seabiscuit" czy "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona".

Zdjęcia ośmioodcinkowego serialu odbędą się w różnych regionach Polski. Premiera w 2018 r.

d1d51x8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d51x8