Trwa ładowanie...
d1nbuh6

Ruszyła przedsprzedaż karnetów na 15. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Toffifest. Sprawdź szczegóły

Pozostało 30 dni do rozpoczęcia najsłodszego festiwalu w Toruniu. Ruszyła przedsprzedaż karnetów na "niepokorny festiwal". 15. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Toffifest odbędzie się w dniach 21-29 października 2017 roku.
Share
Ruszyła przedsprzedaż karnetów na 15. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Toffifest. Sprawdź szczegóły
Źródło: Materiały prasowe
d1nbuh6

Tofifest to niewątpliwie jeden z najfajniejszych festiwali filmowych w Polsce. To znakomita okazja, aby spotkać wybitnych twórców filmowych oraz by zobaczyć…

Dobre filmy!

Najważniejszym elementem programu festiwalu są filmy, a tych co roku organizatorzy pokazują ponad 150, z kilkudziesięciu krajów świata.

d1nbuh6

Podczas jubileuszowej edycji zobaczycie wiele polskich premier światowego kina autorskiego. W programie znajdzie się też inspirująca selekcja najlepszych filmów z festiwali w Berlinie, Cannes czy Wenecji.

W konkursach same perełki. Najlepsze światowe debiuty fabularne w konkursie głównym On Air, najciekawsze krótkie metraże w Shortcut, a najlepsze polskie filmy ostatniego roku we From Poland. Jak zobaczyć to całe dobro najtaniej?

Rusza przedsprzedaż karnetów na Tofifest

Karnet festiwalowy to najlepsza metoda, by zobaczyć jak najwięcej punktów programu Tofifest. Karnet kupiony w przedsprzedaży to dodatkowo konkretna oszczędność. Przedsprzedaż karnetów ruszyła 21 września o godzinie 12.00 w serwisie Bilety24.

d1nbuh6

Ceny karnetów w przedsprzedaży:
115 zł — normalny,
95 zł — ulgowy.

Energetyczne koncerty na otwarcie i zakończenie Tofifest

Organizatorzy przypominają także, że trwa sprzedaż biletów na dwa wyjątkowe koncerty. Podczas gali otwarcia Tofifest, 21 października eksploduje „Energia Muzyki Filmowej” z udziałem m.in. Katarzyny Nosowskiej i O.S.T.R., którzy zinterpretują na nowo hity muzyki kinowej.

Na zakończenie festiwalu, 28 października, odbędzie się koncert „Muzyka jest kobietą”. Krzysztof Zalewski, Paulina Przybysz i inni zaśpiewają utwory filmowe skomponowane przez kompozytorki znane z takich filmów, jak „Lśnienie” czy „Armageddon”.

d1nbuh6

*Sprawdź, co #dziejesiewkulturze: *

d1nbuh6

Podziel się opinią

Share
d1nbuh6
d1nbuh6