Trwa ładowanie...
d4g4qgn

Ruszyła zdjęcia do filmu ''Ciemniejsza strona Greya''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruszyła zdjęcia do filmu ''Ciemniejsza strona Greya''
d4g4qgn

James Foley rozpoczął zdjęcia do filmu "Ciemniejsza strona Greya".

Informacje o rozpoczęciu zdjęć podała autorka powieści E.L. James umieszczając odpowiednie zdjęcie na swoim Instagramie.

Jamie Dornan i Dakota Johnson ponownie wcielą się w Christiana Greya i Anastasię Steele. Kim Basinger wcieli się w Elenę Lincoln. Kobieta znana także jako "Pani Robinson" jest byłą kochanką i partnerką biznesową Greya. To właśnie ona wprowadziła Greya do środowiska BDSM. Bella Heathcote wcieli się w postać Leili, byłej kochanki tytułowego bohatera. Eric Johnson wcieli się w Jacka Hyde'a, rywala tytułowego bohatera (Jamie Dornan). Jack jest nowym szefem, zainteresowanym wdziękami Anastasii Steele (Dakota Johnson).

Scenariusz sequeli (także "Nowego oblicza Greya") napisał Niall Leonard, prywatnie mąż autorki powieści E.L. James, która pokieruje produkcją razem z Michaelem De Lucą i Daną Brunetti. Za kamerą staje James Foley, który wcześniej pracował m.in. przy serialu "House of Cards". Obydwa filmy powstaną jednocześnie. Pierwszy trafi do kin na walentynki 2017 roku, a drugi rok później.

d4g4qgn

Podziel się opinią

Share
d4g4qgn
d4g4qgn