Trwa ładowanie...

"Sala samobójców. Hejter" będzie można obejrzeć w domu. Jan Komasa nie musi się martwić

Tydzień po premierze "Hejtera" z powodu koronawirusa zamknięto wszystkie kina. Nie był to najlepszy start dla nowego filmu Jana Komasy.

Share
"Sala samobójców. Hejter" będzie można obejrzeć w domu. Jan Komasa nie musi się martwić
Źródło: Materiały prasowe, fot: Jarosław Sosiński/NAIMA FILM
d1l1kp9

Jeszcze kilka tygodni temu Jan Komasa nie spodziewał się, że jego film "Hejter" będzie w kinach tylko przez tydzień. Premiera najnowszego dzieła reżysera miała miejsce 6 marca, a kilka dni później ze względu na epidemię koronawirusa, zamknięto wszystkie kina i placówki kulturalne.

ZOBACZ: "Sala samobójców. Hejter". Jan Komasa: "Ten film to szczepionka na hejt"

"Sala samobójców. Hejter" to kontynuacja debiutanckiego filmu Jana Komasy. Obraz opowiada historię Tomka (Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal korzystać z finansowego wsparciapaństwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa, w której skrycie się podkochuje.

d1l1kp9

Jan Komasa nie musi martwić się tym, że widzowie jeszcze przez długi czas mogliby nie zobaczyć jego filmu. Okazuje się, że już od 18 marca będzie on dostępny na platformie player.pl.

Film przez ten czas, kiedy był emitowany w kinach, zebrał niemal same pozytywne recenzje. Teraz widzowie będą mieli okazję zobaczyć dzieło Komasy w swoich domach.

Hejt niewątpliwie jest głośnym i ważnym tematem w przestrzeni publicznej, dlatego warto głośno mówić o tym, jakie zachowania są groźne i absolutnie nieprawidłowe.

d1l1kp9

Podziel się opinią

Share
d1l1kp9
d1l1kp9