Trwa ładowanie...

"Sala samobójców. Hejter" będzie można obejrzeć w domu. Jan Komasa nie musi się martwić

Tydzień po premierze "Hejtera" z powodu koronawirusa zamknięto wszystkie kina. Nie był to najlepszy start dla nowego filmu Jana Komasy.

"Sala samobójców. Hejter" będzie można obejrzeć w domu. Jan Komasa nie musi się martwićŹródło: Materiały prasowe, fot: Jarosław Sosiński/NAIMA FILM
drhy5fb
drhy5fb

Jeszcze kilka tygodni temu Jan Komasa nie spodziewał się, że jego film "Hejter" będzie w kinach tylko przez tydzień. Premiera najnowszego dzieła reżysera miała miejsce 6 marca, a kilka dni później ze względu na epidemię koronawirusa, zamknięto wszystkie kina i placówki kulturalne.

ZOBACZ: "Sala samobójców. Hejter". Jan Komasa: "Ten film to szczepionka na hejt"

"Sala samobójców. Hejter" to kontynuacja debiutanckiego filmu Jana Komasy. Obraz opowiada historię Tomka (Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal korzystać z finansowego wsparciapaństwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa, w której skrycie się podkochuje.

Jan Komasa nie musi martwić się tym, że widzowie jeszcze przez długi czas mogliby nie zobaczyć jego filmu. Okazuje się, że już od 18 marca będzie on dostępny na platformie player.pl.

drhy5fb

Film przez ten czas, kiedy był emitowany w kinach, zebrał niemal same pozytywne recenzje. Teraz widzowie będą mieli okazję zobaczyć dzieło Komasy w swoich domach.

Hejt niewątpliwie jest głośnym i ważnym tematem w przestrzeni publicznej, dlatego warto głośno mówić o tym, jakie zachowania są groźne i absolutnie nieprawidłowe.

drhy5fb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drhy5fb