Trwa ładowanie...

"Sala samobójców. Hejter" – prosto z kina już w usłudze PREMIERY VOD + platformy CANAL+

Dwa tygodnie po kinowej premierze Platforma CANAL+ zaprasza na najnowszy hit Janka Komasy, reżysera nominowanego w tym roku do Oscara za film "Boże Ciało". Abonenci Platformy CANAL+ będą mogli zobaczyć "Salę samobójców. Hejtera" - bez wychodzenia z domu. Już od dziś film, którego koproducentem jest CANAL+, jest dostępny do wypożyczenia w usłudze PREMIERY VOD+ w cenie jednego kinowego biletu 25 zł. #Zostanwdomu z CANAL+.
Share
© Fot Jaroslaw Sosinski / NAIMA FILM, OPERATOR Radek Ładczuk, PRODUCENT NAIMA FILM, REZYSER Jan Komasa
© Fot Jaroslaw Sosinski / NAIMA FILM, OPERATOR Radek Ładczuk, PRODUCENT NAIMA FILM, REZYSER Jan KomasaŹródło: Jarosław Sosiński
d3bvgbp

Artykuł sponsorowany

"Sala samobójców. Hejter" to kontynuacja "Sali samobójców", debiutanckiego filmu Jana Komasy sprzed niemal dekady. Nowy film opowiada historię Tomka (w tej roli Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal korzystać z finansowego wsparcia państwa Krasuckich (grają ich Danuta Stenka, Jacek Koman), rodziców Gabi (Vanessa Aleksander) i przyjaciółki z czasów dzieciństwa, w której skrycie się podkochuje.

Klienci CANAL+ będą mogli wypożyczyć film bezpośrednio na dekoderze i odtwarzać na telewizorze lub dowolnym urządzeniu dzięki usłudze nc+ GO. Opłata za wypożyczenie będzie doliczona do kolejnego rachunku.

Producentem filmu "Sala samobójców. Hejter" jest Naima Film, a koproducentami – CANAL+ Polska, dFlights, TVN i Coloroffon. Za dystrybucję odpowiada Kino Świat.

d3bvgbp
d3bvgbp

Podziel się opinią

Share
d3bvgbp
d3bvgbp