WP

Saramonowicz uderza w PiS. Mocny apel na Facebooku

Andrzej Saramonowicz często wypowiada się krytycznie o działaniach PiS. W poście na Facebooku powiedział, że należy im się czynnie przeciwstawiać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Saramonowicz
Andrzej Saramonowicz (East News, Fot: MARIUSZ GACZYNSKI)
WP

Twórca "Lejdis" uważa, że sprawa dotyczy wszystkich: - Dziś - kiedy poniżająco gwałcone są przez rządzących podstawy demokracji - nie można już mówić, że polityka nas nie obchodzi, a życie jest gdzie indziej. Bo w państwie, które rychtują dla Polaków Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki i ich polityczne podnóżki już nikt nigdy nie będzie mógł żyć, tak jak chciałby. Bo żyć będzie można tylko w taki sposób, na jaki funkcjonariusze PiS-u i wspierający go duchowni pozwolą – napisał.

Saramonowicz wystąpił niedawno w programie "Tłit", w którym stwierdził, że siła Jarosława Kaczyńskiego tkwi w słabości jego przeciwników. Zauważył też, że Kaczyński ze swoimi postulatami uderza w sferę emocjonalną – nie buduje programu logicznego. A pomaga mu grupa nie polityków, tylko "podnóżków".

WP

Andrzej Saramonowicz niedawno wydał powieść "Pokraj", w której komentuje społeczny fenomen zmian, jakie zaszły w ostatnich latach w mentalności Polaków.

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP