Trwa ładowanie...
Julian Meller
04-02-2019 07:32

"Scary Stories to Tell in the Dark": Po tej reklamie, nie zaśniecie spokojnie

W przerwie reklamowej podczas Superbowl 2019 zaprezentowano kilka krótkich klipów z najnowszego filmu zeszłorocznego laureata Oscara - Guillermo del Toro. "Scary Stories to Tell in the Dark" zapowiada się na jeden z najbardziej niepokojących horrorów ostatnich lat.

Share
"Scary Stories to Tell in the Dark": Po tej reklamie, nie zaśniecie spokojnieŹródło: Materiały prasowe
d2gsj0r

Twórca od dłużczego czasu ma teczkę pełną różnych projektów i pomysłów. Niedawno zaangażował się w pomysł realizacji remake'u "Fantastycznej podróży" z 1966 roku. Wcześniej wyrażał zainteresowanie adaptacją powieści Stephena Kinga "Smętarz dla zwierzaków". Po ogromnym sukcesie "Kształtu wody" zdecydował się jednak na inną produkcję. Jego najnowszym dziełem jest "Scary Stories to Tell in the Dark".

Scenariusz napisał John August (oraz kilka innych osób - co staje się standardem w hollywoodzkich produkcjach), bazując na serii książek ze strasznymi historiami pióra Alvina Schwartza i z ilustracjami Stephena Gammela - cyklu swego czasu zakazanego przez Amerykańskie Stowarzyszenie Bibliotekarskie. Publikacje uznano za "zbyt straszne" dla dzieci, jednak te nic sobie z tego nie robiły i od lat sięgały po zakazany owoc rynku bibliotekarskiego.

"Scary Stories to Tell in the Dark" nie mają na razie ograniczenia wiekowego, ale patrząc na zaprezentowane podczas Superbowl 2019 klipy, możemy być pewni, że i film zostanie uznany za "zbyt straszny" dla młodych widzów. Amerykańska premiera zapowiedziana jest na 9 sierpnia.

d2gsj0r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gsj0r