Trwa ładowanie...
sandra bullock

Scoot McNairy z Sandrą Bullock

Share
Scoot McNairy z Sandrą Bullock
d86you9

Do obsady filmu "Our Brand is Crisis" dołączył Scoot McNairy. W głównej roli zobaczymy Sandrę Bullock.

Na razie nie ujawniono w kogo wcieli się aktor, którego widzowie mogą już dobrze kojarzyć z takimi tytułami, jak "Non-Stop" czy "Zniewolony. 12 Years a Slave".

Przypomnimy, że "Our Brand is Crisis" będzie fabularną wersją dokumentu Rachel Boynton pod takim samym tytułem z 2005 roku. Oryginalna produkcja poświęcona była wykorzystaniu północnoamerykańskich strategii kampanii politycznych w krajach Ameryki Południowej. W roku 2002 kandydat na prezydenta Boliwii Gonzalo Sanchez de Lozada zatrudnił do sztabu wyborczego Jamesa Carville'a, specjalistę z Waszyngtonu. Choć na początku jego notowania były niskie - opinia publiczna zarzucała mu nadmierne sympatyzowanie z USA - de Lozada wygrał dzięki umiejętnie pokierowanej kampanii. Niestety, pod jego rządami Boliwia popadła w kryzys i prezydent został zmuszony do rezygnacji.

Bullock nie tylko zagra w filmie, ale również wyprodukuje go razem z George'em Clooneyem oraz Grantem Heslovem, z którymi pracowała przy "Grawitacji". Scenariusz napisał Peter Straughan.

d86you9

Podziel się opinią

Share
d86you9
d86you9