Trwa ładowanie...
sandra bullock
13-09-2014 00:33

Scoot McNairy z Sandrą Bullock

Scoot McNairy z Sandrą Bullock
d4gvonn
d4gvonn

Do obsady filmu "Our Brand is Crisis" dołączył Scoot McNairy. W głównej roli zobaczymy Sandrę Bullock.

Na razie nie ujawniono w kogo wcieli się aktor, którego widzowie mogą już dobrze kojarzyć z takimi tytułami, jak "Non-Stop" czy "Zniewolony. 12 Years a Slave".

Przypomnimy, że "Our Brand is Crisis" będzie fabularną wersją dokumentu Rachel Boynton pod takim samym tytułem z 2005 roku. Oryginalna produkcja poświęcona była wykorzystaniu północnoamerykańskich strategii kampanii politycznych w krajach Ameryki Południowej. W roku 2002 kandydat na prezydenta Boliwii Gonzalo Sanchez de Lozada zatrudnił do sztabu wyborczego Jamesa Carville'a, specjalistę z Waszyngtonu. Choć na początku jego notowania były niskie - opinia publiczna zarzucała mu nadmierne sympatyzowanie z USA - de Lozada wygrał dzięki umiejętnie pokierowanej kampanii. Niestety, pod jego rządami Boliwia popadła w kryzys i prezydent został zmuszony do rezygnacji.

Bullock nie tylko zagra w filmie, ale również wyprodukuje go razem z George'em Clooneyem oraz Grantem Heslovem, z którymi pracowała przy "Grawitacji". Scenariusz napisał Peter Straughan.

d4gvonn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gvonn