Trwa ładowanie...

Seksowna blondynka została rudą brzydulą. Zobacz zdjęcia Margot Robbie z planu "Mary, Queen Of Scots"

Niedługo po prezentacji zdjęcia Saoirse Ronan, do sieci trafiła fotka Margot Robbie w historycznym kostiumie i charakteryzacji, przez którą trudno rozpoznać piękną aktorkę z Australii.

Seksowna blondynka została rudą brzydulą. Zobacz zdjęcia Margot Robbie z planu "Mary, Queen Of Scots"Źródło: newspix.pl
d44rp7c
d44rp7c

Kostiumowy dramat "Mary, Queen Of Scots" opowie o losach Marii Stuart (w tej roli Saoirse Ronan)
, która została królową Szkotów w roku 1542, w wieku zaledwie 9 miesięcy. Występowała jako pretendentka do tronu Anglii przeciwko kuzynce, Elżbiecie I (Margot Robbie)
, zabiegając o uznanie swych praw. Jako fanatyczna katoliczka wszczęła walkę z protestantami, szukając poparcia na dworze hiszpańskim.

Jej polityka budziła powszechny sprzeciw i niezadowolenie, powodując liczne bunty i powstania antykrólewskie. W czasie jednej z kolejnych rebelii w 1567 została zmuszona do opuszczenia Szkocji. Schroniła się w Anglii, gdzie została aresztowana, oskarżona o zamach na życie Elżbiety I i chęć objęcia tronu angielskiego. Po 19 latach więzienia została skazana na śmierć i stracona.

Na Twitterze można zobaczyć ucharakteryzowaną i trudną do poznania, rudowłosą Margot Robbie.

d44rp7c

W obsadzie znalazł się również Jack Lowden, który wciela się w Lorda Darnleya oraz Martin Compston, który gra hrabiego Bothwella, trzeciego męża Marii Stuart. Udział potwierdziła ponadto Gemma Chan jako Bess z Hardwick, przyjaciółka i powierniczka Elżbiety I.

Dzieło jest reżyserskim debiutem Josie Rourke, dyrektor artystycznej z The Donmar Warehouse. Autorem scenariusza filmu "Mary Queen of Scots" jest Beau Willimon ("House of Cards").

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Premiera planowana jest na 2018 rok.

Obejrzyj: Margot Robbie SMS-uje z Księciem Harrym! Myślała, że to Ed Sheeran:

d44rp7c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44rp7c