Trwa ładowanie...
d496ywb

Seksowna blondynka została rudą brzydulą. Zobacz zdjęcia Margot Robbie z planu "Mary, Queen Of Scots"

Niedługo po prezentacji zdjęcia Saoirse Ronan, do sieci trafiła fotka Margot Robbie w historycznym kostiumie i charakteryzacji, przez którą trudno rozpoznać piękną aktorkę z Australii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margot Robbie
Margot Robbie (newspix.pl)
d496ywb

Kostiumowy dramat "Mary, Queen Of Scots" opowie o losach Marii Stuart (w tej roli Saoirse Ronan), która została królową Szkotów w roku 1542, w wieku zaledwie 9 miesięcy. Występowała jako pretendentka do tronu Anglii przeciwko kuzynce, Elżbiecie I (Margot Robbie), zabiegając o uznanie swych praw. Jako fanatyczna katoliczka wszczęła walkę z protestantami, szukając poparcia na dworze hiszpańskim.

Jej polityka budziła powszechny sprzeciw i niezadowolenie, powodując liczne bunty i powstania antykrólewskie. W czasie jednej z kolejnych rebelii w 1567 została zmuszona do opuszczenia Szkocji. Schroniła się w Anglii, gdzie została aresztowana, oskarżona o zamach na życie Elżbiety I i chęć objęcia tronu angielskiego. Po 19 latach więzienia została skazana na śmierć i stracona.

Na Twitterze można zobaczyć ucharakteryzowaną i trudną do poznania, rudowłosą Margot Robbie.

d496ywb

W obsadzie znalazł się również Jack Lowden, który wciela się w Lorda Darnleya oraz Martin Compston, który gra hrabiego Bothwella, trzeciego męża Marii Stuart. Udział potwierdziła ponadto Gemma Chan jako Bess z Hardwick, przyjaciółka i powierniczka Elżbiety I.

Dzieło jest reżyserskim debiutem Josie Rourke, dyrektor artystycznej z The Donmar Warehouse. Autorem scenariusza filmu "Mary Queen of Scots" jest Beau Willimon ("House of Cards").

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Premiera planowana jest na 2018 rok.

d496ywb

Obejrzyj: Margot Robbie SMS-uje z Księciem Harrym! Myślała, że to Ed Sheeran:

d496ywb

Podziel się opinią

Share
d496ywb
d496ywb