Trwa ładowanie...
d1s5bx5

Sequel "Zmierzchu" nadal niepokonany

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sequel "Zmierzchu" nadal niepokonany
d1s5bx5

Film "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu" utrzymał pozycję lidera amerykańskiego box office.

Ekranizacja drugiego tomu cyklu powieści Stephenie Meyer zarobiła przez weekend 42,5 miliona dolarów. Po zaledwie dwóch tygodniach w kinach sequel "Zmierzchu" zgromadził na koncie oszałamiającą kwotę 231 milionów. Warto zaznaczyć, że pierwsza część serii potrzebowała 147 dni, aby zarobić 192 miliony dolarów. W filmie "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu" wystąpili ponownie Kristen Stewart, Robert Pattinson i Taylor Lautner.


Pierwszym debiutantem tego tygodnia jest komedia "Stare wygi" z Johnem Travoltą i Robinem Williamsem w rolach głównych. Film opowiada o perypetiach dwóch przyjaciół i partnerów w interesach, których życie staje na głowie, gdy pod ich opiekę trafiają 7-letnie bliźnięta. Obraz uplasował się na czwartej pozycji notowania z sumą 16 milionów dolarów na koncie.

d1s5bx5

Miejsce szóste zajęła kolejna nowość, film "Ninja zabójca". Jego bohaterem jest Raizo, wychowanek klanu Ozunu, jeden z najniebezpieczniejszych zabójców i wojowników ninja na świecie. Pewnego dnia Raizo postanawia stanąć po drugiej stronie barykady i pomścić ofiary klanu Ozunu. W rolach głównych wystąpili m.in. Rain, Naomie Harris, Stephen Marcus oraz Sung Kang. Obraz zarobił przez weekend 13 milionów dolarów.

Pozycja dziewiąta przypadła w udziale animacji "Fantastyczny pan Lis" Wesa Andersona. Film stanowi adaptację książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla. Fabuła koncentruje się na sprytnym lisie, który próbuje przechytrzyć trzech farmerów. Mężczyźni pragną za wszelką cenę pozbyć się przebiegłego zwierzaka i jego rodziny. George Clooney, Cate Blanchett, Owen Wilson, Meryl Streep i Jason Schwartzman użyczyli głosów postaciom animacji. Weekend przyniósł projektowi zysk w wysokości 7 milionów dolarów.

**[

ONE SYPIAJĄ Z REŻYSEREM "M JAK MIŁOŚĆ ]( http://aleseriale.pl/gid,5657,img,215002,fototemat.html )**

d1s5bx5

Podziel się opinią

Share
d1s5bx5
d1s5bx5