Trwa ładowanie...

"Sicario 2: Soldado". Zobacz najnowszy polski zwiastun

Sequel „Sicario” jednego z najlepszych i najbardziej wstrząsających thrillerów roku 2016, będzie miał premierę 20 lipca 2018 r. Tym razem fabuła skupi się najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym planie błyszczeć będzie niezastąpiony Benicio del Toro.

"Sicario 2: Soldado". Zobacz najnowszy polski zwiastunŹródło: Materiały prasowe
d1akgiy
d1akgiy

Alejandro (Benicio del Toro) był niegdyś pełnym brawury prokuratorem, jednakże morderstwo jego rodziny, odmieniło go nie do poznania. Z jednej strony stał się opiekunem córki mafiosa, który dopuścił się tej tragicznej zbrodni. Z drugiej nie przestał być sicario, zabójcą, który przekroczy każdą istniejącą granicę, żeby zemścić się na kartelach, które odebrały mu jego dawne życie. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

"Sicario 2: Saldado” wejdzie na ekrany kin 20 lipca, przed chwilą premierę miał najnowszy polski zwiastun:

Obok fantastycznego Benicio del Toro, zobaczymy również Josha Brolin'a, znanego m.in. z filmów "Traffic”, "Podejrzani”, "21 gramów" i "Nożownik”, a także Catherine Keener, która zagrała m.in. w oscarowym "Uciekaj!" oraz takich produkcjach jak "Kapitan Phillips”, "Wszystko za życie” czy "Capote”. Reżyserem filmu jest Stefano Sollima.

W drugiej części "Sicario" Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów. To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę.

d1akgiy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1akgiy