Trwa ładowanie...
d1fl1a4

"Sinister 2": Shannyn Sossamon i James Ransone w obsadzie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Sinister 2": Shannyn Sossamon i James Ransone w obsadzie
d1fl1a4

Już w przyszłym tygodniu w Chicago rozpoczną się zdjęcia do filmu "Sinister 2". Na planie stawią się m.in. Shannyn Sossamon i James Ransone.

Sossamon ("40 dni i 40 nocy", "Żyć szybko, umierać młodo", "Dzień") wcieli się w główną postać kontynuacji. Zagra opiekuńczą matkę 9-letnich bliźniaków (Robert Sloan i Dartanian Sloan). Rodzina trafi do dotkniętego śmiercią domu. Ransone powróci do swojego bohatera z pierwszej części - zatroskanego szeryfa.

Przypomnimy, że Scott Derrickson, który wyreżyserował pierwszy film, postanowił usunąć się na drugi plan i zająć się tylko produkcją "Sinister 2" oraz - razem z C. Robertem Cargillem - scenariuszem. Za kamerą stanie za to twórca niskobudżetowego horroru "Citadel" Ciaran Foy.

Realizacja filmu "Sinister" pochłonęła 3 miliony dolarów, a wpływy z rozpowszechniania przyniosły ich aż 80. Głównym bohaterem filmu był pisarz (Ethan Hawke), który opisuje prawdziwe zbrodnie. Szukając nowego tematu, mężczyzna natrafia na serię domowych filmów wideo, przedstawiających brutalne morderstwa. Śledztwo doprowadza go do tajemniczej, nadprzyrodzonej siły.

d1fl1a4

Podziel się opinią

Share

d1fl1a4

d1fl1a4