Trwa ładowanie...
d2oeko2

''Sklep dla samobójców'': Gwiazdy i ich sposób na doła! [wideo]

Share
''Sklep dla samobójców'': Gwiazdy i ich sposób na doła! [wideo]
Źródło: M2 Films
d2oeko2

Gwiazdy wielkiego ekranu oraz mistrzowie sceny kabaretowej spotkali się na planie przewrotnej komedii *"Sklep dla samobójców".*

Akcja filmu toczy się w mieście ogarniętym szarością i beznadzieją , toteż wśród rozmów kuluarowych pojawił się temat radzenia sobie w trudnych chwilach w naszej codzienności. O swoich sposobach na wyjście z dołka bohaterowie "Sklepu dla samobójców" opowiadają podczas pracy na planie.

Artur Andrus: Ja kiedy wpadnę nawet w taki lekki dołek, to staram się wychodzić na górkę. Najlepiej spotkać się wtedy ze znajomymi, pogadać o głupotach i jakoś mi ten dół mija. Także telefon komórkowy z paroma numerami do zaprzyjaźnionych osób to jest dobra metoda na każdego doła.

d2oeko2

Joanna Kołaczkowska: Zdarzało mi się wyjść z bardzo głębokiego dołu za pomocą kabaretu. Bardzo też lubię obejrzeć sobie wtedy jakiś film, pójść do kina, tak się trochę zrelaksować, trochę zapomnieć o tym, co mnie gnębi.

Michał Figurski: Znam kilka bardzo skutecznych i bardzo przyjemnych metod bliskich sercu każdego Polaka, ale chyba nie wypada o nich wspominać…

Czesław Mozil: Często kupuję rzeczy żeby się zniszczyć, żeby się zepsuć i sądzę że to jest bardzo zdrowe dla organizmu.

Michał Wójcik: Jak to moja mama mówiła – nie ma takiego dna w który nie można by od spodu zapukać.

d2oeko2

„Sklep dla samobójców” to nietuzinkowa animacja o rodzinnym sklepie z szerokim asortymentem dla chcących się skutecznie pożegnać z życiem, prowadzonym przez małżeństwo z dwójką nastoletnich dzieci. W animacji usłyszymy ponadto Magdalenę Kumorek, Wojciecha Mecwaldowskiego oraz znane i lubiane postacie sceny kabaretowej, m.in. Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Marcina Wójcika z Ani Mru Mru, Romana Żurka z Neo-Nówki, czy Michała Paszczyka z Paranienormalnych.

Swoich artystycznych talentów dołożył także Władysław Sikora, lider kultowego kabaretu Potem, wcielając się w rolę Pana Calmela oraz pisząc teksty do piosenek. Autorem polskich dialogów jest Bartek Kędzierski, twórca „Włatców Móch” - najpopularniejszej dotąd rodzimej animacji. „Sklep dla samobójców” to jedyna w swoim rodzaju komedia, która tchnie potężną dawkę optymizmu w otaczającą nas rzeczywistość. W kinach już od 9 sierpnia.

d2oeko2

Podziel się opinią

Share
d2oeko2
d2oeko2