Trwa ładowanie...

''Słaba płeć'': Gwiazdy komedii romantycznej Krzysztofa Langa na uroczystej premierze [WIDEO]

''Słaba płeć'': Gwiazdy komedii romantycznej Krzysztofa Langa na uroczystej premierze [WIDEO]Źródło: EastNews
d2vh4t6
d2vh4t6

To był wyjątkowy wieczór. 15 grudnia hall Cinema City Sadyba zaroił się od gwiazd i celebrytów. Wszystko przez uroczystą premierę *„Słabej płci” w reżyserii Krzysztofa Langa - jednej z najlepszych komedii romantycznych sezonu. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam kamery Wirtualnej Polski. Zobaczcie, z kim udało nam się porozmawiać.*

Pokaz uświetnili swoją obecnością aktorzy - m.in. Olga Bołądź, Marieta Żukowska, Katarzyna Figura, Zofia Zborowska, Piotr Głowacki oraz Piotr Adamczyk. Spytaliśmy ich, dlaczego warto wybrać się na „Słabą płeć” do kina. Oto, co powiedzieli:

Główną rolę w komedii Krzysztofa Langa zagrała Olga Bołądź. To już druga, po Białku ze „Służb specjalnych”, twarda bohaterka, w jaką wcieliła się aktorka. Ale czy grana przez nią w „Słabej płci” Zośka naprawdę jest nieugiętą kobietą sukcesu? Czy odkładanie 300 zł na torebkę jest normalne? Tak o swojej postaci mówi Olga Bołądź:

W “Słabej płci” zobaczymy również Piotra Adamczyka. Aktor od jakiegoś czasu grywa głównie w komediach. Czy nie tęskni do wielkich kreacji, które przyniosły mu sławę? Kiedy zobaczymy go w produkcji o większym ciężarze gatunkowym?

O filmie:

Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania.

Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

d2vh4t6

Na ekranie, obok Olgi Bołądź i Marcina Korcza, wystąpią Marieta Żukowska, Piotr Głowacki, Piotr Adamczyk, Marek Bukowski, Katarzyna Figura, Magda Kumorek, Marian Dziędziel, Zofia Zborowska, Anna Dereszowska, Janusz Chabior. Autorem zdjęć do filmu jest wybitny operator Michael Coulter, współtwórca takich filmów jak „Cztery Wesela i pogrzeb”, „To właśnie miłość” czy „Notting Hill”.

„Słaba płeć” w kinach już od 1 stycznia.

d2vh4t6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vh4t6