Trwa ładowanie...

"Słaba płeć?": Zobacz pierwsze zdjęcia z filmu

"Słaba płeć?": Zobacz pierwsze zdjęcia z filmu
d3qha4h

Plejada gwiazd polskiego kina, w tym zjawiskowa *Olga Bołądź, w niepoprawnej romantycznie komedii o kobiecie, która dostaje kopa od życia i postanawia grę pozorów zamienić na realizację marzeń. Zobacz zdjęcia z filmu "Słaba płeć?".*

[ **ZOBACZ GALERIĘ Z FILMU:

]( http://film.wp.pl/slaba-plec-zdjecia-z-filmu-6025228008022657g )**

d3qha4h

Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest.

Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania.

Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

"Słaba płeć?" od 1 stycznia 2016 roku w kinach.

d3qha4h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qha4h