Trwa ładowanie...
d1j0avl
Aktualności

Słodka i zabawna Greta Gerwig pozna tatę

Share
Słodka i zabawna Greta Gerwig pozna tatę
Źródło: megafon.pl
d1j0avl

Greta Gerwig uchyliła rąbka tajemnicy na temat serialu "How I Met Your Dad", czyli spin-off przeboju "Jak poznałem waszą matkę" ("How I Met Your Mother").

Komediowy cykl przedstawi poszukiwania życiowego partnera z kobiecej perspektywy. Na ekranie nie zobaczymy jednak nikogo z bohaterów "Jak poznałem waszą matkę". Główną bohaterkę "How I Met Your Dad", Sally, zagra wspomniana Greta Gerwig. Sally to Piotruś Pan w żeńskiej skórze, kobieta, która jeszcze nie dorosła i która nie wie, czego chce w życiu. Bohaterka odkrywa, że nie ma nic wspólnego ze swoim mężem, którego poślubiła niecały rok temu. Rozstanie jest nieuniknione, więc Sally szuka wsparcia u swoich przyjaciół.

- Jestem fanką "Jak poznałem waszą matkę", oglądam ten serial od samego początku, widziałam każdy odcinek - przyznała Gerwig. - Spin-off będzie do niego podobny. Tak samo zabawny i tak samo słodki. Twórcy na pewno pozostaną wierni duchowi oryginalnego cyklu.

U boku Grety Gerwig zagrają Krysta Rodriguez i Drew Travers. Scenariusz do pilotażowego odcinka "How I Met Your Dad" napisali Emily Spivey ("Współczesna rodzina") oraz autorzy "Jak poznałem waszą matkę", czyli Carter Bays i Craig Thomas. Za kamerą pilota stanie Pam Fryman.

Tymczasem 31 marca stacja CBS wyemituje finałowy odcinek przeboju "Jak poznałem waszą matkę".

d1j0avl

Podziel się opinią

Share
d1j0avl
d1j0avl