Trwa ładowanie...

Słynni przystojniacy w filmach CBS Europa

Share
Słynni przystojniacy w filmach CBS EuropaŹródło: AFP
d2wae3j

W związku z cyklem kryminałów na CBS Europa przygotowaliśmy galerię z hollywoodzkimi przystojniakami. Kogo zobaczymy na ekranie w najbliższym czasie?

*Matt Damon* to jedno z najgorętszych nazwisk Hollywood. Aktor występuje w filmie „Hazardziści”, który widzowie kanału CBS Europa będą mogli zobaczyć 16 maja o godzinie 22:45 i 18 maja o godzinie 21:00. Mike McDermott (Matt Damon) jest zawodowym pokerzystą. Mimo młodego wieku radzi sobie świetnie. Wie, kiedy się wycofać i jak zarobić, a nie stracić. Dzięki swoim umiejętnościom stać go na opłacenie czesnego na wydziale prawa. Jednak pewnej nocy stawia wszystkie oszczędności i przegrywa z rosyjskim mafioso Teddym. Chłopak postanawia wycofać się z hazardu, również ze względu na swoją dziewczynę Jo. Studiuje, pracuje nocami i unika pokus. Lecz gdy z więzienia wychodzi jego przyjaciel Robal (Edward Norton), wracają też stare problemy. Kumpel Mike’a ma długi karciane i mafię, która siedzi mu na karku. Bohater nie może opuścić przyjaciela.

W filmie „Niebezpieczny umysł” (17.05 g.21:00, 18.05 g.23:15, 23.05 g.22:45, 25.05 g.21:00) jeden z największych przystojniaków Hollywood, *George Clooney*, wciela się w podwójną rolę. jest zarówno reżyserem, jak i aktorem w tej produkcji. Akcja filmu rozgrywa się w Ameryce lat 60. Marzeniem Chucka Barrisa (Sam Rockwell) jest praca w telewizji. Udaje mu się zrealizować ten plan, zaś jego pomysły dotyczące show podobają się szefom stacji. Wtedy zgłasza się do niego Jim Byrd (w tej roli rewelacyjny Clooney) – werbuje on Chucka w szeregi CIA. Główny bohater zaczyna prowadzić podwójne życie. Na etacie w telewizji prowadzi rozrywkowy program, zaś dla CIA jest… płatnym zabójcą. Historia jest oparta na faktach. Barris wymyślił między innymi format słynnej „Randki w ciemno”. W swej biografii przyznał się także do pracy agenta i zabicia ponad 30 osób (prezenter pojawia się w filmie we własnej osobie)! Na film CBS Europa zaprasza w sobotę 17 maja o
godzinie 21:00. Powtórki filmu 18 maja o 23:15, 23 maja o 22:45 i 25 maja o 21:00.

Wśród przystojniaków na CBS Europa nie zabraknie też *Bena Aflecka*, którego aktorskie umiejętności będzie można podziwiać w filmie „Hollywoodland” (31 maja o godzinie 21:00) Rok 1959. W swoim domu od postrzału w głowę ginie aktor George Reeves (w tej roli właśnie Ben Affleck). Odtwórca roli Supermana w telewizyjnym serialu, uwielbiany przez małoletnią widownię, od dawna był na zakręcie, czując, że jego kariera utknęła w martwym punkcie. Policja stwierdza samobójstwo, lecz matka Reevesa nie wierzy w tę wersję zdarzeń.

Affleck to nie jedyny przystojny aktor w „Hollywoodland”. W filmie zobaczymy także *Adriena Brody’ego*. Wciela się on w postać detektywa Louisa Simo, którego wynajmuje matka zmarłego, by wyjaśnić tajemnicę jego śmierci. Simo nie stroni od mediów, co sprawia, że przez środowisko hollywoodzkie jest uznawany za hienę. Detektyw zaczyna drążyć temat i wkrótce odkrywa, że na śmierci aktora mogło zależeć trzem osobom: jego narzeczonej Leonore, kochance Toni oraz jej mężowi — jednemu z szefów MGM.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2wae3j

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wae3j
d2wae3j