Trwa ładowanie...
di5f51f

Smutny koniec dziecięcej gwiazdy. Pobyt w więzieniu niczego go nie nauczył

Shaun Weiss, czyli niezapomniany Goldberg z "Potężnych Kaczorów", w niczym już nie przypomina nastoletniego idola. Ma problemy z używkami i po raz kolejny wdał się w konflikt z prawem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Shaun Weiss u szczytu sławy i po niedawnym aresztowaniu
Shaun Weiss u szczytu sławy i po niedawnym aresztowaniu (Mat. prasowe)
di5f51f

40-latek został aresztowany w mieście Oroville w stanie Kalifornia w sobotę około pierwszej w nocy. Mężczyzna był pijany w miejscu publicznym. Jak donosi serwis TMZ, policjanci byli dla niego bardzo wyrozumiali i puścili dawnego idola po kilku godzinach spędzonych na "wytrzeźwiałce".

To nie pierwsza taka sytuacja, gdy Weiss wdaje się w konflikt z prawem. Rok temu został aresztowany za posiadanie metamfetaminy, zaledwie 5 dni po usłyszeniu wyroku 150 dni pozbawienia wolności. Była to kara za kradzież sprzętu o wartości 151 dol. ze sklepu z elektroniką.

Na wolność wyszedł po 12 dniach, ponieważ więzienie było wówczas przeludnione.

Shaun Weiss debiutował jako 10-latek w serialu "Pee-wee's Playhouse". Największą sławę przyniosła mu rola bramkarza Goldberga w trzech filmach z serii "Potężne kaczory" (1992-1996). Dobra passa trwała do końca lat 90. Po serialu "Diabli nadali" (1998-2003) zaczął coraz rzadziej pojawiać się przed kamerą.

Ostatni raz zagrał w krótkometrażówce z 2016 r. "Netflix & Chill".

di5f51f

Podziel się opinią

Share
di5f51f
di5f51f