Trwa ładowanie...
dv6s32l

''Snowpiercer. Arka przyszłości'': Polacy zobaczą film dwa miesiące przed Amerykanami!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Snowpiercer. Arka przyszłości'': Polacy zobaczą film dwa miesiące przed Amerykanami!
(Monolith Films)
dv6s32l

Snowpiercer: Arka przyszłości przemierzając zlodowaciałą Ziemię 11 kwietnia dotrze do kin w całej Polsce. Film został sprzedany do stu sześćdziesięciu krajów na świecie, co zapewniło mu miano pierwszej koreańskiej produkcji dystrybuowanej na tak ogromną skalę. W samej Korei Południowej zarobił już 60 milionów dolarów. Amerykańska publiczność na swoją premierę będzie musiała jeszcze poczekać. Film premierowo zostanie pokazany podczas Festiwalu Filmowego w Los Angeles 11 czerwca.

Pociąg jest ostatnim bastionem ludzkości w lodowatym, futurystycznym świecie. Eksperyment w walce z globalnym ociepleniem wywołuje epokę lodowcową, która zabija prawie całe życie na Ziemi. Szansę na przetrwanie mają jedynie pasażerowie pociągu. Od 17 lat bez postoju okrąża on zamarznięty świat.

Zwiastun filmu:

Film zrealizowany jest z ogromnym rozmachem produkcyjnym. Imponująca jest także obsada. W tym pierwszym anglojęzycznym projekcie Bong Joon-ho udział wzięły gwiazdy o międzynarodowej sławie: Tilda Swinton, Chris Evans, John Hurt, Ed Harris, Jamie Bell oraz Octavia Spencer.

*SNOWPIERCER: ARKA PRZYSZŁOŚCI (Snowpiercer)- PREMIERA: 11 KWIETNIA 2014*

dv6s32l

Podziel się opinią

Share

dv6s32l

dv6s32l