Trwa ładowanie...

Solidna dawka rozrywki i wciągające filmy dokumentalne. W środę włączcie telewizję WP

Spora dawka dobrego humoru, fascynujące ludzkie historie i podróż w poszukiwaniu największych ciekawostek popkultury. To wszystko czeka was w Telewizji WP!

Solidna dawka rozrywki i wciągające filmy dokumentalne. W środę włączcie telewizję WPŹródło: Materiały prasowe
d1wuw0v
d1wuw0v

Dzień w Telewizji WP rozpocznie się podróżą w czasie. Już o 7.30 stacja wyemituje dokument "Lata 2000. Dekada, która nas zmieniła". Serial opowiada o głębokich, wpływających na epokę, globalnych, technologicznych i społecznych przemianach, które przetransformowały świat w tamtej dekadzie. O najważniejszych wydarzeniach tego okresu opowiedzą osoby, które odcisnęły swoje piętno na kartach historii, a także naoczni świadkowie zdarzeń.

Od 11.00 na miłośników programów wnętrzarskich będzie czekał mini maraton show. Mowa oczywiście o lubianym "Pokochaj lub sprzedaj". Kto zakocha się w nowym wyglądzie domu, a kto będzie chciał go sprzedać i kupić nowe lokum? Fani desingu z pewnością znajdą też coś dla siebie w programach "Nowe życie starych domów" oraz "Luksusowe rezydencje".

Nie zabraknie także solidnej dawki rozrywki. Popołudniu (od 16.00) i wieczorem (od 20.00) czas umilą najlepsi polscy kabareciarze w cyklach "Kabaret na żądanie" i "Mistrzowie kabaretu". Ani Mru Mru, Grzegorz Halama czy Kabaret Moralnego Niepokoju czekają na was z najlepszymi skeczami.

d1wuw0v

Wieczorem z kolei znajdzie się coś dla poszukujących fascynujących hisotrii. Opowieści w emitowanych dokumentach napisało samo życie. Już o 21.00 w produkcji "Małpka moje dziecko" poznamy historię Jessiki Marie, która ma wszystko, o czym może marzyć dziewczynka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Jessica jest małpą. W USA coraz więcej par wychowuje małpy zamiast dzieci. FIlm przedstawia, jak wygląda ich codzienne życie.

Najmocniejszym pukntem wieczoru będzie film pt. "Urodzony bez mózgu". Bohater dokumentu, gdy się urodził, miał tylko 2 proc. mózgu w porównaniu do przeciętnego noworodka. Praktycznie nikt nie wierzył, że chłopiec będzie mógł żyć. Rodzice słyszeli od lekarzy nie raz, że aborcja byłaby najlepszym wyjściem. Historię Noah Walla poznamy o 22.00.

Zapowiada się dzień pełen wrażeń. Na co czekacie najbardziej?

d1wuw0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wuw0v