Trwa ładowanie...
d1fl1a4

Sonia Bohosiewicz dołączyła do Gangu Wiewióra!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sonia Bohosiewicz dołączyła do Gangu Wiewióra!
(mat. promocyjne)
d1fl1a4

Obsada Gangu Wiewióra powiększyła się o kolejną gwiazdę. Już 4 lipca w polskich kinach będzie można usłyszeć Sonię Bohosiewicz, która wcieliła się w rolę suczki Perły.

Perła jest groźnie wyglądającym mopsem. Należy do szefa szajki planującej skok na bank. Suczka sprawia wrażenie niebezpiecznej, jednak w rzeczywistości okazuje się potulnym zwierzakiem. Praca w studiu dubbingowym to dla aktora nowe doświadczenie, a przede wszystkim możliwość pojawienia się w miejscach i sytuacjach, których trudno doświadczyć w filmach nieanimowanych. „Największym atutem pracy przy dubbingu jest możliwość przenoszenia się w świat dziecięcej fantazji. Można tam spotkać wiele zwierząt i postaci, których nie spotyka się na co dzień w życiu. A przeżywanie przygód razem z bohaterem filmu jest świetną zabawą.” – skomentowała swój udział w nagraniu Sonia Bohosiewicz.

''Gang Wiewióra'' to komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami.

Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Wiewióra – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.

d1fl1a4

Podziel się opinią

Share

d1fl1a4

d1fl1a4