Trwa ładowanie...

''Stawka większa niż śmierć'': Nowy teaser Hansa Klossa! [wideo]

Share
''Stawka większa niż śmierć'': Nowy teaser Hansa Klossa! [wideo]
Źródło: Kino Świat
dztd9xj

Dystrybutor filmu "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" opublikował nowy teaser filmowej kontynuacji losów głównych bohaterów serialu "Stawka większa niż życie".

Koenigsberg, 1945 rok. Hans Kloss (Tomasz Kot) – agent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 – wpada na trop skarbu zrabowanego przez nazistów. W intrygę zaangażowany jest stary znajomy Klossa - Hermann Brunner (Piotr Adamczyk). Kloss, próbując pokrzyżować plany wroga, stara się ocalić z wojennej pożogi piękną Elzę (Marta Żmuda Trzebiatowska), dla której gotów będzie zaryzykować bezpieczeństwo swojej misji.

Twórcy „Klossa” nie ukrywają inspiracji klasyką gatunku – filmami „Tylko dla orłów” i „Komandosi z Nawarony”. „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” to trzymający w napięciu, szpiegowski film wojenny utrzymany w klimacie legendarnego serialu, ale opowiedziany językiem współczesnego kina – ze spektakularnymi efektami specjalnymi i dynamiczną, pełną suspensu akcją.

dztd9xj

Poniżej prezentujemy nowy teaser filmu Patryka Vegi:

W obsadzie znaleźli się znakomici aktorzy w nowych, zaskakujących wcieleniach, a także niezapomniani serialowi antagoniści Brunner i Kloss - Emil Karewicz oraz Stanisław Mikulski, których spotkanie po latach będzie wstępem do pasjonującej podróży w przeszłość i odkrycia jednej z największych tajemnic III Rzeszy.

Polska premiera już 16 marca!

dztd9xj

Podziel się opinią

Share
dztd9xj
dztd9xj