Trwa ładowanie...

"Strażnicy Galaktyki": Bradley Cooper na cybernetycznym dopingu

"Strażnicy Galaktyki": Bradley Cooper na cybernetycznym dopinguŹródło: Studio Munka-SFP
dhdvm4y

Gwiazda „Poradnika pozytywnego myślenia”, Bradley Cooper, ponownie wcielił się w postać, która ma spore problemy z panowaniem nad emocjami…Tym razem aktor użyczył swego głosu Rocketowi jednemu ze Strażników Galaktyki, który jest genetycznie zmodyfikowanym szopem na cybernetycznym dopingu. Ten mały ciałem, ale wielki duchem bohater niestety czasem nie radzi sobie z gniewem i w dodatku ma zamiłowanie do broni ciężkiej…

„Strażnicy Galaktyki” to pierwszy film Coopera, w którym aktor podkłada głos pod postać animowaną. – Najważniejsze było dla nas, aby Rocket nie sprawiał wrażenia postaci z kreskówki. Wiedzieliśmy, że wpływ na to będzie miał nie tylko jego wygląd, ale i głos. Przesłuchaliśmy wszystkich aktorów, którzy tylko przyszli nam do głowy. W trakcie poszukiwań trafiliśmy na scenę Bradleya Coopera z Robertem De Niro w filmie „Poradnik pozytywnego myślenia”. Jego głos był bardzo opanowany i rzeczowy. To, że udało się nam zaangażować go do tej roli uważam za jeden z naszych największych sukcesów – opowiada o castingu do roli Rocketa szef studia Marvel Kevin Feige.

Sam Cooper w trakcie pracy nad najnowszą rolą bawił się znakomicie. – W tym filmie jest mnóstwo humoru i uczuć. Relacje pomiędzy wszystkimi postaciami są bardzo emocjonalne. Gra toczy się oczywiście o bardzo wysoką stawkę, ale dzięki zaangażowaniu Jamesa Gunna w roli reżysera film ma również posmak komediowy. Myślę, że ludzie będą bardzo zaskoczeni unikatowością i świeżością „Strażników” – mówi hollywoodzka gwiazda.

Nieokrzesany awanturnik Peter Quill (Chris Pratt), staje się celem pościgu po tym, jak kradnie tajemniczy artefakt – obiekt pożądania siejącego postrach w całej galaktyce Ronana (Lee Pace). Aby umknąć groźnemu prześladowcy, Quill jest zmuszony do zawarcia przymierza z czwórką kompletnie nieprzystających do siebie opryszków: szopem-rewolwerowcem Rocketem (Bradley Cooper), drzewokształtnym humanoidem Grootem (Vin Diesel), śmiertelnie niebezpieczną i tajemnicza Gamorą (Zoe Saldana) oraz żądnym zemsty Draxem Niszczycielem (Dave Bautista). W obliczu zagrożenia wszechświata, gdy wyjdzie na jaw prawdziwa moc artefaktu, grupa tych niesubordynowanych indywidualistów będzie musiała zewrzeć szyki, by stanąć do bitwy, od której zależeć będą losy całej galaktyki.

"Strażnicy Galaktyki" kinach od 1 sierpnia.

dhdvm4y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhdvm4y