Trwa ładowanie...

"Strażnicy Galaktyki": Dave Bautista z ringu na plan zdjęciowy

"Strażnicy Galaktyki": Dave Bautista z ringu na plan zdjęciowyŹródło: Studio Munka-SFP
d2mn783
d2mn783

Wiele akcji, napięcia i pojedynków z udziałem Dave’a Bautisty. Nie chodzi tu jednak o World Wrestling Entertainment, gdzie walczy Amerykanin, lecz o pełen humoru i znakomitej muzyki film „Strażnicy Galaktyki”, w którym wciela się w Draxa Niszczyciela.

Drax to jeden z nowych bohaterów w filmowym uniwersum Marvela, którzy z kart komiksu zostali przeniesieni na wielki ekran. Drax jest brutalnym typem, żyjącym wyłącznie myślą o osobistych porachunkach z Ronanem. Zaślepiony nienawiścią do mordercy swojej rodziny nie cofnie się przed niczym w dążeniu do zemsty na najniebezpieczniejszym człowieku w galaktyce.

- Drax żyje wyłącznie zemstą. Jest bardzo emocjonalny i odczuwa wielki ból. Ale uwielbiam go, stał się częścią mnie – mówi o granej przez siebie postaci Baustista.

45-letni Bautista poza karierą wrestlera, kulturysty i zawodnika MMA ma także na koncie kilka epizodycznych ról w serialach telewizyjnych oraz w filmach. Zagrał m.in. w: „Niebezpiecznej dzielnicy” (2010), „Człowieku o żelaznych pięściach” (2012), „Królu Skorpionie 3: Odkupienie” (2012) oraz „Riddicku” (2013). „Strażnicy Galaktyki” prawdopodobnie będą najważniejszym filmem w jego dotychczasowej karierze aktorskiej.

d2mn783
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mn783