Trwa ładowanie...
matt damon

''Superman vs. Batman'': Matt Damon nie będzie Robinem

Share
''Superman vs. Batman'': Matt Damon nie będzie Robinem
d27fp4w

*Matt Damon wstawił się za przyjacielem, Benem Affleckiem, który ma zagrać Batmana. Jednocześnie zapewnił, iż nie będzie Robinem.*

Affleck wcieli się w Bruce'a Wayne'a w sequelu "Człowieka ze stali" - "Superman vs. Batman". Wybór spotkał się z głośnym sprzeciwem fanów, którzy komentarzami na forach internetowych i petycjami próbują nakłonić szefów wytwórni Warner Bros. do zmiany decyzji.

Zdaniem Matta Damona, reakcja jest mocno przesadzona. - Wiem, że ludzie narzekają w internecie, co według mnie jest dość zabawne - komentuje gwiazdor. - Przecież nie ma grać króla Leara tylko Batmana, to mieści się w zakresie jego umiejętności. Jeśli ktoś widział "Argo" czy "Miasto złodziei", wie, że tamte role wymagały więcej, były pełne niuansów i po prostu były trudniejsze niż zagranie Batmana. Batman tylko siedzi z maską na głowie i szepcze coś do ludzi szorstkim głosem. Ben będzie w tym świetny.

Kto liczył, iż Matt Damon pojawi się u boku Afflecka jako Robin będzie rozczarowany. - Jestem nieco starszy od Bena, a nie widziałem, żeby Robin był starszy od Batmana - tłumaczy. - Ktoś podesłał mi fotomontaż, który był naprawdę zabawny, ale mogę powiedzieć, że nie będę Robinem.

Za realizację obrazu "Superman vs. Batman" odpowiada Zack Snyder.

Matta Damona można obecnie podziwiać w "Elizjum".

d27fp4w

Podziel się opinią

Share
d27fp4w
d27fp4w