Trwa ładowanie...
dc9lrm5

"Świat w ogniu": Weź udział w filmowym konkursie i zdobądź nagrody

Jesteś czujny jak ważka, odważny jak lew i potrafisz stopić się z otoczeniem niczym kameleon? W Twoim otoczeniu nikt nie może czuć się zagrożony? A w sytuacjach stresowych jesteś oazą spokoju? Gratuluję, z powodzeniem możesz zastąpić Mike’a Banninga.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

W główną rolę męską wcielił się Gerald Butler
W główną rolę męską wcielił się Gerald Butler (Materiały prasowe)
dc9lrm5

W związku z premierą filmu "Świat w ogniu” zapraszamy do challengu z wykorzystaniem filtru "Agent”. Nagraj pomysłowego TikToka użyj filtru "Agent" oraz hasztagu #podejrzanasprawa.

Weź udział w konkursie i wygraj kody na pełne akcji filmy w jakości HD. Filmy dostępne na www.Cineman.pl

TikTok to najpopularniejsza na świecie mobilna platforma do nagrywania i oglądania krótkich filmów w intrernecie. Naszym celem jest uchwycenie i przekazanie niezwykłej kreatywności, wiedzy i talentu twórców z całego świata.

dc9lrm5

Zobacz wywiad z aktorem:

Na TikTok – każdy jest twórcą — wystarczy mieć telefon — a my, chcemy stworzyć przyjazną społeczność użytkowników, którzy chętnie dzielą się swoimi talentami, zainteresowaniami, podróżami. TikTok ma oddziały w Pekinie, Berlinie, Dżakarcie, Londynie, Los Angeles, Moskwie, Bombaju, São Paulo, Seulu, Szanghaju, Singapurze i Tokio.

Zobacz też: "Świat w ogniu". Gerard Butler ratuje prezydenta i widzów od nudy

dc9lrm5

W 2018 roku TikTok uplasował się na szczycie rankingu najchętniej pobieranych aplikacji mobilnych na całym świecie. TikTok jest dostępny globalnie, na urządzenia iOS i Android."

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dc9lrm5

Podziel się opinią

Share
dc9lrm5
dc9lrm5