Trwa ładowanie...
d17zrlp

"Świat w ogniu": Weź udział w filmowym konkursie i zdobądź nagrody

Jesteś czujny jak ważka, odważny jak lew i potrafisz stopić się z otoczeniem niczym kameleon? W Twoim otoczeniu nikt nie może czuć się zagrożony? A w sytuacjach stresowych jesteś oazą spokoju? Gratuluję, z powodzeniem możesz zastąpić Mike’a Banninga.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W główną rolę męską wcielił się Gerald Butler
W główną rolę męską wcielił się Gerald Butler (Materiały prasowe)
d17zrlp

W związku z premierą filmu "Świat w ogniu” zapraszamy do challengu z wykorzystaniem filtru "Agent”. Nagraj pomysłowego TikToka użyj filtru "Agent" oraz hasztagu #podejrzanasprawa.

Weź udział w konkursie i wygraj kody na pełne akcji filmy w jakości HD. Filmy dostępne na www.Cineman.pl

TikTok to najpopularniejsza na świecie mobilna platforma do nagrywania i oglądania krótkich filmów w intrernecie. Naszym celem jest uchwycenie i przekazanie niezwykłej kreatywności, wiedzy i talentu twórców z całego świata.

d17zrlp

Zobacz wywiad z aktorem:

Na TikTok – każdy jest twórcą — wystarczy mieć telefon — a my, chcemy stworzyć przyjazną społeczność użytkowników, którzy chętnie dzielą się swoimi talentami, zainteresowaniami, podróżami. TikTok ma oddziały w Pekinie, Berlinie, Dżakarcie, Londynie, Los Angeles, Moskwie, Bombaju, São Paulo, Seulu, Szanghaju, Singapurze i Tokio.

Zobacz też: "Świat w ogniu". Gerard Butler ratuje prezydenta i widzów od nudy

W 2018 roku TikTok uplasował się na szczycie rankingu najchętniej pobieranych aplikacji mobilnych na całym świecie. TikTok jest dostępny globalnie, na urządzenia iOS i Android."

Materiały prasowe
d17zrlp

Podziel się opinią

Share

d17zrlp

d17zrlp