Trwa ładowanie...
diobdv8
Megafon.pl
Aktualności

Świetna wiadomość dla fanów Harry'ego Pottera. Warner Bros. zaaprobowało amatorski film o Voldemorcie

Niedawno do sieci trafił trailer fanowskiego filmu o lordzie Voldemorcie, postaci znanej z serii o Harrym Potterze. Ku zaskoczeniu wielu, studio Warner Bros. wyraziło zgodę na realizację całego obrazu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ralph Fiennes jak Lord Voldemort w filmie "Harry Potter i Insygnia Śmierci część II"
Ralph Fiennes jak Lord Voldemort w filmie "Harry Potter i Insygnia Śmierci część II" (Warner Bros. Pictures)
diobdv8

Zwiastun produkcji zatytułowanej "Voldemort: Origins Of The Heir" wywołał spore zainteresowanie w sieci. Na Facebooku klip miał 30 milionów odsłon, a na YouTube został wrzucony 1,8 miliona razy.

Choć wytwórnia Warner Bros., która posiada prawa autorskie do "Harry'ego Pottera" i postaci, wcześniej nie chciała dać zgody na realizację projektu, teraz zmieniła zdanie. - Mieliśmy prywatną i poufną rozmowę z Warner Bros. - mówi reżyser Gianmaria Pezzato z Tryangle Films. - Skontaktowali się z nami w trakcie kampanii crowdfundingowej. Jedyne, co możemy powiedzieć, to, że pozwolili nam kontynuować prace nad filmem. Oczywiście, na zasadach nonprofitowych.

W lipcu 2016 roku studio kazało zawiesić stronę filmu na Kickstarterze, powołując się na naruszenie praw autorskich, obecnie witryna działa i ma akceptację Warner Bros.

diobdv8

W "Voldemort: Origins Of The Heir" śledzić będziemy losy Toma Riddle po tym, jak skończył Hogwart. Dowiemy się, co się wydarzyło, że stał się Voldemortem.

diobdv8

Podziel się opinią

Share

diobdv8

diobdv8